Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Jaucējkrāns virtuves izlietnei Chrome

Izlietnes / virtuves izlietnes jaucējkrāns Chrome

CR 016.00 Tīrās minimālisma formas ideāli izskatās jebkurā mūsdienīgā virtuvē vai vannas istabā. Noapaļota līnijas, kas raksturīgas visai Chrome koncepcijai.  Tas ļauj saskaņot virtuves un vannas istabas aprīkojumu.

Sērija Chrome

Brīvība, kas padara dienu gaišāku

Hromēti jaucējkrāni, spīdīga vai melna metāla skaistums un nomierinoša ūdens skaņa. Ovālas un plakanas virsmas ģeometriju viņiem piešķīra veiksmīgā studija Nosal Design. Chrome ir minimālistiska kontrastu spēle, pie kuras mēs atgriežamies. Jaucējkrāni ir daļa no koncepcijas, kas ir pilnībā pārdomāta un ir nominēta Čehijas lielajai dizaina balvai. Formas, kas iederēsies jebkurā vannas istabā.

Ūdens maisītāji Chrome

Komplekss sortiments

Sortimentā ir dažādu veidu jaucējkrāni: izlietnēm un bidē, dušai un vannai, izlietnei un iebūvējamajam mehānismam R-box, kā arī jaucējkrāni ar zemapmetuma montāžu.


Ūdens maisītāji Chrome

Neatkārtojamība

Ar autordizainu, kādu Jūs nekur citur neatradīsiet, jaucējkrānus ir apveltījusi veiksmīgā studija NosalDesign. Par šo koncepciju, tostarp jaucējkrānu, tā tika nominēta CzechGrandDesign balvai. Jaucējkrāni vannai Chrome ar pagriežamu izteku ir spilgts piemērs tehniski unikāliem jaucējkrāniem. Tas pats par sevi jau izdaiļo Jūsu vannas istabu, bet tā tiešais pielietojums veicina vienkāršu un ātru vannas piepildīšanu ar ūdeni.


Ūdens maisītāji Chrome

Saskaņoti aksesuāri

Pie jaucējkrāniem Chrome tiek piedāvāts plašs aksesuāru sortiments, kuriem piemīt ne tikai izcila kvalitāte, bet arī saskaņots dizains.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • savienošanas šļūtenes: elastīga 420 mm, diametrs G3/8
  • izpildījums: 360° – snīpīša pagriešana bez ierobežojumiem
  • jaucējkrānu garantija: 5 gadi
  • der: virtuves izlietnei vai lielajai izlietnei

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām jaucējkrānu Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)SoftMove
Jaucējkrāns virtuves izlietnei Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070054 Jaucējkrāns virtuves izlietnei CR 016.00 225,00