Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Jaucējkrāns virtuves izlietnei Chrome

Izlietnes / virtuves izlietnes jaucējkrāns Chrome

CR 016.00 Tīrās minimālisma formas ideāli izskatās jebkurā mūsdienīgā virtuvē vai vannas istabā. Noapaļota līnijas, kas raksturīgas visai Chrome koncepcijai.  Tas ļauj saskaņot virtuves un vannas istabas aprīkojumu.

Sērija

RAVAK kvalitāte virtuvē

Risinājumi, kuri ir pārbaudīti simtiem vannas istabās, veiksmīgi tiek izmantoti arī virtuvēs. RAVAK virtuves jaucējkrāni ir piemēroti arī dažādu veidu izlietnēm un iespējamiem virtuves dizaina variantiem.

Maisītāji virtuves izlietnei

Pārdomāti no praktiskā viedokļa

RAVAK virtuves jaucējkrāni paredzēti novietošanai tieši uz izlietnes vai galda virsmā. To svira pieļauj temperatūras un spiediena regulēšanu tikai ar vienu roku. Sistēma EasyFix nodrošina ātru un vienkāršu jaucējkrāna pievienošanu.


Maisītāji virtuves izlietnei

Visam dzīvoklim vienā stilā

Chrome virtuves jaucējkrānu sērija ir veidota tādā pašā stilā kā vannas istabu jaucējkrāni tā paša nosaukuma koncepcijā. Jo mazāk dažādu stilu tiek izmantoti mājokļa iekārtošanā, jo lielāks ir pabeigtības efekts. Ir daudz labāk, ja viss ir ieturēts vienā stilā.


Maisītāji virtuves izlietnei

Bezkompromisa kvalitāte

Virtuve un vannas istaba ir visvairāk noslogotā Jūsu mājokļa vieta. Mūsu jaucējkrāniem ir keramiskais kārtridžs 35 mm diametrā, kam ir piecu gadu garantija.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • savienošanas šļūtenes: elastīga 420 mm, diametrs G3/8
  • izpildījums: 360° – snīpīša pagriešana bez ierobežojumiem
  • jaucējkrānu garantija: 5 gadi
  • der: virtuves izlietnei vai lielajai izlietnei

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām jaucējkrānu Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)SoftMove
Jaucējkrāns virtuves izlietnei Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070054 Jaucējkrāns virtuves izlietnei CR 016.00 225,00