Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Maisītājs uz vannas malas Rosa

Ūdenskritums – vannas maisītājs Rosa

RS 025.00 Atjaunos Jūsu spēkus. Oriģināls praktisko un estētisko funkciju apvienojums, ūdenskritums vannā rada īpašu efektu. Ieslēdzot maisītāju – ūdenskritumu, Jums ir iespēja vērot, kā atsvaidzinošā ūdens strūkla saplūst ar perfekto metāla armatūras skaistumu un ūdens pakāpeniski piepildās ar spēcinošo enerģiju.

Sērija

Ūdens stihijas enerģija

Atsvaidziniet savus spēkus, piepildot vannu ar ūdenskrituma jaucējkrāna palīdzību. Oriģināla praktisko un estētisko funkciju saderība rada vienreizīgu ūdenskrituma efektu vannā. Ieslēdzot ūdenskrituma jaucējkrānu, Jums ir iespēja vērot, kā atsvaidzinošā ūdens strūkla apvienojas ar metāliskās armatūras pilnīgo skaistumu un ūdens pakāpeniski piepildās ar spēcinošu enerģiju.

Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Nesalīdzināmais iespaids

Piepildot vannu ūdenskrituma veidā, vizuālā un dzirdes uztvere sniegs Jums tikai patīkamu un neaizmirstamu iespaidu.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Vannas dizainā

Atkarībā no vannas dizaina Jūs varēsiet izvēlēties atbilstošu jaucējkrānu vannai. Tas estētiski saglabās integritāti ar keramiskajām flīzēm pie sienas.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Pārslēgšanās vanna/duša

Jums patīk vannas piepildīšana ūdenskrituma veidā, bet Jums arī patīk iet dušā un nevēlaties no tās atteikties? Tas arī nav nepieciešams, jo ūdenskrituma jaucējkrāni aprīkoti ar slēdzi dušas režīmam.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 40 mm, keramiskā
  • izpildījums: Pārslēgšana – vanna/duša; bez snīpīša
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: vannai Rosa un citām vannām RAVAK - Gentiana, NewDay, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II, Asymmetric, Formy 01, Formy 01 Slim, City, City Slim, Freedom W

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Rosa kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

Produkta komplektācijā nav iekļauti citi izlietnes komponenti - sifons, sifona galva.

5 gadu garantijaEasyClean (dušas galviņas)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Maisītājs uz vannas malas Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P003 Maisītājs uz vannas malas (ūdenskritums) RS 025.00 269,00