Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Keramiskā izlietnes Chrome

Nolemtas harmonijai

Izlietnes Chrome nekad neapnīk, jo taisnās līnijas un noapaļotās iekšējās mazgāšanas platības formas veido ideālu harmoniju. Desmitiem saskaņotu dizaina elementu Chrome koncepcijā pievieno jaunas balsis Jūsu vannas istabas skaistuma simfonijā.

Izlietnes Chrome

Materiāls pēc Jūsu izvēles

Chrome izlietnes ir pieejamas no diviem dažādiem materiāliem un ar tiem saistītā dizainā. Klasiskā skaistuma cienītājiem mēs piedāvājam pirmšķirīgu keramiku, kura izceļas ar augstu stiprību un izturību, kas realizētas noapaļotajās formās, kuras atkārtojas arī mēbelēs ar iespaidīgām noapaļotām malām. Mūsdienīgu materiālu piekritējiem mēs piedāvājam lieto marmoru – futūristisku materiālu, kurš lieliski izceļ precīzu malu apstrādi un ideāli līdzenas virsmas. Tā taču ir izpausme tīrā veidā.


Izlietnes Chrome

Koncepcijas plašums

Izlietnes pieder pie plašākās koncepcijas Chrome d/ vannas telpām, kurā ir vairāk nekā piecdesmit saskaņota dizaina izstrādājumu vannas istabai un WC.


Izlietnes Chrome

Daudz variantu

Chrome izlietnes ir harmonijā ar jebkuru vannas istabu. To klāstā ietvertas lielas dubultās izlietnes, klasiskās izlietnes (divi izmēri) un graciozās mini izlietnes, kuras visbiežāk izmanto tualetēs.