Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Keramiskā izlietne Ceramic Slim O

Keramiskā izlietne Ceramic Slim O

Noapaļotās keramiskās izlietnes Ceramic SLIM O formas maigi nogludina vannasistabas asos stūrus un iedarbojas nomierinoši. Plānsienu keramika ļauj izveidot precīzas, plānas malas un piešķir izlietnei vizuālu vieglumu. Pievilcīga maiguma un izturības kombinācija, izlietnes ierīkošanas uz plāksnes un maisītāja stāvokļa izvēles brīvība.

Sērija Ceramic Slim

Vizuāls vieglums kombinācijā ar izturību

Plānsieniņu variants uz plāksnes Ceramic izceļas ar precīzi noteiktām izsmalcinātām malām.

Keramická umyvadla Ceramic Slim

Dizains

Modernas taisnas līnijas vai draudzīgi noapaļots siluets? Izvēlieties sev tuvāku veidu. Abi dizaina tipi iederēsies mūsdienu vannasistabā.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

Arī uz plāksnes

Maksimālam komfortam ierīkojot vannasistabu kopā ar keramiskajām izlietnēm CERAMIC SLIM piedāvājam arī plāksnes (pārklāta ar riekstkoka, ozola lamināta vai baltu laku), platumi 80/100/120 cm. Pateicoties dziļai impregnēšanai, tās ir pilnībā izturīgas pret ūdens iedarbību, kurām nekaitē ūdens šļakatas, apkārt izlietnei izveido pilnvērtīgu vietu mantu novietošanai.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

Izvēles brīvība

Izmantojiet daudzās iespējas, kurā plāksnes vietā piestiprināt izlietni un kurā stūrī ierīkot ūdens maisītāju. Uz plāksnes stiprināmās izlietnes sniedz Jums īpašu brīvību.

Tehniskā informācija

  • parametri (pxdxa): 55 x 37 x 12 cm
  • materiāls: keramika
  • ūdens pārplūde: NĒ
  • piederumi: plāksne zem izlietnes / skapītis zem izlietnes, stiprināma uz plāksnes, fiksēta izlietnes sifona galviņa, hromēts vai mēbeļu sifons, īpaši garš ūdens maisītājs Chrome vai 10°
  • Garantija: 5 gadi

Ceramic SLIM O izlietne izgatavota no kvalitatīvas keramikas un paredzēta ierīkošanai tikai uz L formas vai I formas plāksnes zem izlietnes vai ierīkošanai uz skapīša zem izlietnes, stiprināma uz plāksnes SUD 260.01. Izlietne jāpieskaņo fiksētai izlietnes sifona galviņai, kura neļauj tecēt ūdenim. Izlietnei Ceramic SLIM O rekomendējam uz plāksnes vai skapīša ierīkot garo ūdens maisītāju Chrome VR 015.00, kura augstums 311 mm, vai īpaši garu ūdens maisītāju 10° TD 015.00 (augstums 334 mm).

5 gadu garantija
Keramiskā izlietne Ceramic Slim O

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJX01155001 550 x 370 x 120 Keramiskā izlietne Ceramic Slim O 169,00
X01439 Fiksētā sifona galviņa 20,99
X01371 Hromēts izlietnes sifons 65,00
X01436 U formas izlietnes sifons 20,99
X01612 Izlietnes sifons mēbeļu 16,50

Iekraušanas dati

5,6 MB