Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Classic II 400 L/R

Miniizlietnes skapītis SD Classic II 400 L/R

Mūsdienīgs risinājums pat vienkāršai izlietnei. Durvīm ir ergonomisks izgriezums, kas kalpo kā rokturis. Skapim ir regulējama augstuma plaukts. Divas krāsu iespējas. Dizains atspoguļo visas Classic II koncepcijas praktiskuma un minimālisma pamatideju.

Sērija Classic II


Klasika šī vārda labākajā nozīmē

Dvannas istabas Classic II mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Koupelnový nábytek Classic II

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic II ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.

Koupelnový nábytek Classic II

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic II skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Koupelnový nábytek Classic II

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai dvannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši divas korpusa krāsas, proti, balta/balta un balta/pelēku.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 40 x 22 x 50 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • krāsa: balta spīdīgs
  • garantija: 5 gadi

Izlietnes skapis SD Classic II 400 ir aprīkots ar plauktu ar regulējamu augstumu. Var atvērt pa kreisi vai pa labi. Augstas kvalitātes eņģes nodrošina lēnu durvju aizvēršanos. Tiek piegādāts samontēts. Produkta komplektācijā ietilpst montāžas komplekts (skrūves, eņģes, vāki). Skapītis ir uzstādāms pie sienas.
Lai panāktu pilnīgu vannas istabas risinājumu un saskaņotu dizainu, skapi zem mini izlietnes ieteicams apvienot ar citiem Classic II koncepta produktiem.

5 gadu garantijaKoncepcijaL/R variantsImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Classic II 400 L/R

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001484 400 x 220 x 500 Izlietnes skapītis SD 400 L Classic II balta 169,00
X000001486 Izlietnes skapītis SD 400 R Classic II balta 169,00

Iekraušanas dati