Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Classic 400

Miniizlietnes skapītis SD Classic 400

Piešķirs šiku vienkāršai miniizlietnei. Baltās glancētās durtiņas ar ergonomisku izgriezumu, kas pilda roktura funkciju, pasūtāmas atsevišķi K/L variantā. Skapītis ir aprīkots ar plauktu.

Sērija Classic

Klasika šī vārda labākajā nozīmē

Dvannas istabas Classic mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Vannas istabas mēbeles Classic

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.


Vannas istabas mēbeles Classic

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Vannas istabas mēbeles Classic

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai dvannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši četras korpusa krāsas, proti, balta un bērzs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 40 x 22 x 50 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • korpusa krāsa: balts, latte, cappuccino
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs
  • garantija: 5 gadi

Miniizlietnes skapītis SD Classic ir universāls, bet durtiņas jāpasūta atsevišķi K/L variantā. Durtiņas ir pieejamas glancēti baltā krāsā, korpuss atbilstoši izvēlētajai krāsu kombinācijai. Tiek piegādāts saliktā veidā. Izstrādājuma komplektā ir montāžas komplekts (skrūves, eņģes, aizbāžņi). Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām skapīti zem miniizlietnes kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Var izmantot izlietnei RAVAK paredzēto sifonu un pārplūdi.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Classic 400

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000416 400 x 220 x 500 Izlietnes skapītis SD 400 Classic balta 75,00

Iekraušanas dati

27,8 MB