Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Classic 1300

Dubultās izlietnes skapītis SD Classic 1300

Palielina izlietnes Classic praktisko vērtību. Skapītis ir aprīkots ar divām augstām atvilktnēm (40 cm). Tā labajā pusē atrodas iebūvēta papildu atvilktne mazām mantām, ko var iegādāties atsevišķi arī kreisajai pusei.

Sērija Classic

Klasika šī vārda labākajā nozīmē

Dvannas istabas Classic mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Vannas istabas mēbeles Classic

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.


Vannas istabas mēbeles Classic

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Vannas istabas mēbeles Classic

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai dvannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši četras korpusa krāsas, proti, balta un bērzs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 130 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa krāsa: balts, cappuccino
  • atvilktnes krāsa: balts spīdīgs
  • garantija: 5 gadi

Skapītis ar divām augstām atvilktnēm ar 40 cm augstu mantu telpu. Skapīša labajā daļā ir iebūvēta zema izbīdāma kaste, bet kreisajā daļā – augsta kaste ar plašu, 40 cm augstu mantu telpu. Papildus tam ir izurbtas atveres papildu zemās atvilktnes uzstādīšanai, ko var iegādāties atsevišķi vai brīvi pārlikt no labās uz kreiso daļu. Durtiņas ir pieejamas glancēti baltā krāsā, korpuss atbilstoši izvēlētajai krāsu kombinācijai. Tiek piegādāts saliktā veidā. Izstrādājuma komplektā ir montāžas komplekts (skrūves, eņģes, aizbāžņi). Skapītis tiek uzstādīts tieši pie sienas, nevar izmantot regulējamās kājiņas MR Base. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām skapīti zem dubultās izlietnes kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem (ar dubulto izlietni Classic 1300) un citu produkciju RAVAK.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Classic 1300

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000422 1300 x 490 x 470 Izlietnes skapītis SD 1300 Classic balta/balta 599,00

Iekraušanas dati

27,8 MB