Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Chrome II

Dubultās izlietnes skapītis SD Chrome II 1200

Iekšējās telpas praktiskā konstrukcija ļauj saglabāt kārtību. Dubulto izlietni vienlaicīgi var lietot divi cilvēki, bet skapītī bez problēmām varēs ievietot nepieciešamo kosmētiku un vannas istabas piederumus. Skapītis ir aprīkots ar divām augstām atvilktnēm (40 cm).

Sērija Chrome

Pārdomāts stils

Chrome d/vannas istabas skapīši un spoguļi ir dizainera izstrādāti tā, lai tie saderētu ar visu izmēru un veidu tā paša nosaukuma izlietnēm. Vienojošais elements ir to tīrais stils un izmantoto materiālu bezkompromisa kvalitāte.

Vannas istabas mēbeles Chrome

Daudz izmēru

Skapīšu Chrome sortimentā ir vairāki šī izstrādājuma varianti: lielie skapīši zem dubultās izlietnes, skapīši trīs veidu klasiskajām izlietnēm un telpu ekonomējošie skapīši zem mini izlietnēm, kuri galvenokārt paredzēti WC. Chrome noder visur, kur nepieciešama tīrība un kārtība.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Profesionāla apstrāde

Skapīši zem izlietnēm un sānu penāļi Chrome izgatavoti no rūpīgi apstrādāta materiāla, kas pieļauj to izmantošanu vannas istabās ar augstu mitruma līmeni. Tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes metāla elementiem. Visiem skapīšiem ir praktiska iekšējās telpas konstrukcija jebkuru piederumu uzglabāšanai.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Divi izpildījuma varianti

Tā kā Chrome sērijā tiek piedāvātas divu dažādu dizainu izlietnes (keramiskās / no lietā marmora), skapīšiem ir ideāli ar tām jāsaskan. Jums ir iespēja izvēlēties starp skapīšiem minimālisma stilā ar noapaļotām malām vai skapīšiem ar gludām līnijām vieglā puslokā, kas raksturīgs visai Chrome koncepcijai.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 120 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa, atvilktnes krāsa: balts spīdīgs
  • atvilktnes krāsa: balts spīdīgs
  • rokturis: hroms, melns, balts
  • garantija: 5 gadi

Skapītis ar divām augstām atvilktnēm ar 40 cm augstu mantu telpu. Skapīša labajā daļā ir iebūvēta zema izbīdāma kaste, bet kreisajā daļā – augsta kaste ar plašu, 40 cm augstu mantu telpu. Papildus tam ir izurbtas atveres papildu zemās atvilktnes uzstādīšanai, ko var iegādāties atsevišķi vai brīvi pārlikt no labās uz kreiso daļu. Durtiņas pieejamas tikai baltā spīdīgā krāsā, korpuss – atbilstoši izvēlētai krāsu kombinācijai. Korpuss tiek piegādāts saliktā veidā, ieskaitot montāžas komplektu (skrūves, eņģes, aizbāžņi) un rokturi (hroms, melns, balts). Skapītis uzstādāms tieši pie sienas, nevar izmantot kājiņas.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Chrome II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000538 1200 x 490 x 470 Izlietnes skapītis SD 1200 Chrome II balts, rokturis 152 mm hroms 699,00
X000001750 Izlietnes skapītis SD 1200 Chrome II balts, rokturis 152 mm melns 699,00
X000001782 Izlietnes skapītis SD 1200 Chrome II balts, rokturis 152 mm balts 699,00

Iekraušanas dati