Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Chrome 600/800

Izlietnes skapītis Chrome SD 600/800

Skapītis ar augstu atvilktni un lielu, 40 cm augstu telpu mantām, kur var glabāt, piemēram, veļas mīkstinātāju vai lielus kosmētikas līdzekļus. Ovālais rokturis ir ērts izmantošanā un atbilst koncepcijas Chrome stilam.

Sērija Chrome

Pārdomāts stils

Chrome d/vannas istabas skapīši un spoguļi ir dizainera izstrādāti tā, lai tie saderētu ar visu izmēru un veidu tā paša nosaukuma izlietnēm. Vienojošais elements ir to tīrais stils un izmantoto materiālu bezkompromisa kvalitāte.

Vannas istabas mēbeles Chrome

Daudz izmēru

Skapīšu Chrome sortimentā ir vairāki šī izstrādājuma varianti: lielie skapīši zem dubultās izlietnes, skapīši trīs veidu klasiskajām izlietnēm un telpu ekonomējošie skapīši zem mini izlietnēm, kuri galvenokārt paredzēti WC. Chrome noder visur, kur nepieciešama tīrība un kārtība.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Profesionāla apstrāde

Skapīši zem izlietnēm un sānu penāļi Chrome izgatavoti no rūpīgi apstrādāta materiāla, kas pieļauj to izmantošanu vannas istabās ar augstu mitruma līmeni. Tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes metāla elementiem. Visiem skapīšiem ir praktiska iekšējās telpas konstrukcija jebkuru piederumu uzglabāšanai.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Divi izpildījuma varianti

Tā kā Chrome sērijā tiek piedāvātas divu dažādu dizainu izlietnes (keramiskās / no lietā marmora), skapīšiem ir ideāli ar tām jāsaskan. Jums ir iespēja izvēlēties starp skapīšiem minimālisma stilā ar noapaļotām malām vai skapīšiem ar gludām līnijām vieglā puslokā, kas raksturīgs visai Chrome koncepcijai.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 60 x 49 x 47, 80 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs, cappuccino krāsa
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs
  • garantija: 5 gadi

Izlietnes skapītis SD Chrome ar atvilktni (iekšējais augstums 40 cm). Skapītim atsevišķi var iegādāties arī praktisku zemo atvilktni. Durtiņas pieejamas tikai baltā spīdīgā krāsā (krāsots MDF), korpuss – atbilstoši izvēlētai krāsu kombinācijai. Korpuss tiek piegādāts saliktā veidā, ieskaitot montāžas komplektu (skrūves, eņģes, aizbāžņi) un rokturi.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Chrome 600/800

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000961 600 x 490 x 470 Izlietnes skapītis SD Chrome 600 cappuccino/balta 275,00
X000000534 800 x 490 x 470 Izlietnes skapītis SD Chrome 800 balta/balta 339,00

Iekraušanas dati

56,2 MB