Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Classic II 800

Izlietne Classic II 800

Skaista un praktiska. Izlietnei Classic II ir klasiska forma, kas piemērota visām mūsdienīgām vannas istabām. Plašs izstrādājumu diapazons tiek piedāvāts ar vieglām formām un ideāli taisnām virsmas malām mantām. Savienojams ar citiem Classic II koncepta produktiem.

Sērija Classic II


Vienkāršā klasika

Classic II sērijas izlietnēm ir klasiska forma, kas ir piemērota visām mūsdienu vannas istabām. Plašs produktu klāsts pārstāvēts ar vieglām formām un perfekti gludām virsmas malām mantām.

Umyvadla Classic II

Izmēri jebkurai vannas istabai

Izlietnes Classic II izmēri ir pielāgoti jebkurai vannas istabai, sākot no praktiskajām mini izlietnēm, kas paredzētas WC, trīs standarta izlietnēm, un beidzot ar dubultajām izlietnēm, kas ir īpaši ērtas lielām ģimenēm.


Umyvadla Classic II

Virsma mantām

Lai palīdzētu izvēlēties izlietni ar tiešām lielu virsmu mantām, Jums palīdzēs tieši sērija Classic II. 

Umyvadla Classic II

Pārdomātas formas

Izlietņu Classic II ārējās formas ieinteresēs vienkāršu, bet skaistu risinājumu cienītājus. Izteiksmīgā taisnstūra forma pēc stila iederas jebkurā vannas istabā, bet patīkamās noapaļotās līnijas izlietnes iekšējā mazgāšanai paredzētajā telpā Jūs burtiski apskauj.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80 x 45 x 17,4 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • pārplūde: jā
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: Izlietnes noteces, sifoni, skapītis
  • garantija: 5 gadi

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietni kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic II izstrādājumiem (ar izlietnes skapīti SD Classic II 800, ar maisītāju RAVAK, ar spoguli Classic II 800), ar citām dušas/vannas istabu Classic II mēbelēm un RAVAK aksesuāriem. Izlietni var papildināt ar izlietnes skapīti vai uzstādīt pie sienas. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. tml.) un pārplūdes vāciņš ir izstrādājuma komplektā.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne Classic II 800

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJX01180000 800x450x174 mm Izlietne Classic II 800 ar pārplūdi 259,00

Iekraušanas dati