Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Classic 600

Izlietne Classic 600

Skaista un praktiska. Izlietnei Classic ir klasiska forma, kas piemērota visām mūsdienīgām vannas istabām. Plašs izstrādājumu diapazons tiek piedāvāts ar vieglām formām un ideāli taisnām virsmas malām mantām.

Sērija Classic

Vienkāršā klasika

Classic sērijas izlietnēm ir klasiska forma, kas ir piemērota visām mūsdienu vannas istabām. Plašs produktu klāsts pārstāvēts ar vieglām formām un perfekti gludām virsmas malām mantām.

Izlietnes Classic

Izmēri jebkurai vannas istabai

Izlietnes Classic izmēri ir pielāgoti jebkurai vannas istabai, sākot no praktiskajām mini izlietnēm, kas paredzētas WC, trīs standarta izlietnēm, un beidzot ar dubultajām izlietnēm, kas ir īpaši ērtas lielām ģimenēm.


Izlietnes Classic

Virsma mantām

Lai palīdzētu izvēlēties izlietni ar tiešām lielu virsmu mantām, Jums palīdzēs tieši sērija Classic. Modelis Classic 80 ir pielāgots tieši šim nolūkam, un līdzās lielai mazgāšanās telpai tā nodrošina pilnīgi līdzenu un plašu virsmu vannas piederumiem.


Izlietnes Classic

Pārdomātas formas

Izlietņu Classic ārējās formas ieinteresēs vienkāršu, bet skaistu risinājumu cienītājus. Izteiksmīgā taisnstūra forma pēc stila iederas jebkurā vannas istabā, bet patīkamās noapaļotās līnijas izlietnes iekšējā mazgāšanai paredzētajā telpā Jūs burtiski apskauj.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 60 x 49 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • pārplūde: jā
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes noteces, sifoni, skapītis, spogulis
  • garantija: 5 gadi

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietni kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem (ar izlietnes skapīti SD Classic II 600, ar maisītāju RAVAK, ar spoguli Classic 600), ar citām dušas/vannas istabu Classic mēbelēm un RAVAK aksesuāriem. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne Classic 600

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJD01160000 600 x 490 Izlietne Classic 600 ar pārplūdi 245,00
B14000100Q Dvieļu turētājs Classic 600,800 11 111 111,00