Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Chrome 400

Miniizlietne Crome 400

Miniizlietne no lielākās dušas/vannas istabu Chrome koncepcijas iekļausies pat vismazākajā telpā. To var atsevišķi uzstādīt pie sienas, papildināt ar skapīti vai dvieļu turētāju.

Sērija Chrome

Nolemtas harmonijai

Izlietnes Chrome nekad neapnīk, jo taisnās līnijas un noapaļotās iekšējās mazgāšanas platības formas veido ideālu harmoniju. Desmitiem saskaņotu dizaina elementu Chrome koncepcijā pievieno jaunas balsis Jūsu vannas istabas skaistuma simfonijā.

Izlietnes Chrome

Materiāls pēc Jūsu izvēles

Chrome izlietnes ir pieejamas no diviem dažādiem materiāliem un ar tiem saistītā dizainā. Klasiskā skaistuma cienītājiem mēs piedāvājam pirmšķirīgu keramiku, kura izceļas ar augstu stiprību un izturību, kas realizētas noapaļotajās formās, kuras atkārtojas arī mēbelēs ar iespaidīgām noapaļotām malām. Mūsdienīgu materiālu piekritējiem mēs piedāvājam lieto marmoru – futūristisku materiālu, kurš lieliski izceļ precīzu malu apstrādi un ideāli līdzenas virsmas. Tā taču ir izpausme tīrā veidā.


Izlietnes Chrome

Koncepcijas plašums

Izlietnes pieder pie plašākās koncepcijas Chrome d/ vannas telpām, kurā ir vairāk nekā piecdesmit saskaņota dizaina izstrādājumu vannas istabai un WC.


Izlietnes Chrome

Daudz variantu

Chrome izlietnes ir harmonijā ar jebkuru vannas istabu. To klāstā ietvertas lielas dubultās izlietnes, klasiskās izlietnes (divi izmēri) un graciozās mini izlietnes, kuras visbiežāk izmanto tualetēs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 40 x 22 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • pārplūde: nav
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes fiksētā notece, sifoni, maisītāji, skapītis, dvieļu turētājs Chrome
  • garantija: 5 gadi

Miniizlietne Chrome ir plašākās tirgū pieejamās vannas istabu koncepcijas sastāvdaļa. Tās ir bez pārplūdes – izlietnei jāizmanto nekustīgs snīpītis. Miniizlietni Chrome var papildināt ar skapīti miniizlietnei Chrome vai uzstādīt pie sienas. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne Chrome 400

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJGL1100000 400 x 220 Izlietne Chrome 400 L bez pārplūdes 119,00
XJGP1100000 Izlietne Chrome 400 R bez pārplūdes 119,00
B14000000A Turētājs Chrome (2 gab.), hroms 11 111 111,00

Iekraušanas dati

31,9 MB