Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne BeHappy II stūra

Izlietne BeHappy II stūra

Stūra izlietne BeHappy II ar atsvaidzināto dizainu atbilst ārkārtīgi modernajām tāda paša nosaukuma vannas līnijām. Paredzēta novietošanai virs vannas BeHappy II vai patstāvīgi vannas istabas stūrī. Novietota virs vannas kājgaļa zonā neaizņem vietu vannas istabā un ideāli pilda gan estētisko, gan praktisko funkciju. Tehnoloģiski attīstītais materiāls lietais marmors nodrošina tai perfekti plakanas, precīzi definētas uzglabāšanas virsmas.

Sērija BeHappy

Prasmīgi izstrādātas

Arī neliela vannas istaba var nodrošināt pietiekami daudz vietas. Šo ideju sevī nes arī izlietne BeHappy, kuru var viegli uzstādīt ne tikai vannas istabas stūrī, bet arī virs tāda paša nosaukuma vannas – virs kājām paredzētās daļas.

Izlietnes BeHappy

Koncepcijas sastāvdaļa

Vajadzīgo sinerģiju Jums nodrošinās izlietnes un vannas BeHappy kombinācija. Koncepcija BeHappy ir veidota, balstoties uz ideju par slāņu veidošanu vienu uz otra, un proti, izlietni var uzstādīt virs vannas, absolūti neietekmējot piekļuvi tai.


Izlietnes BeHappy

Autordizains

Izlietnes un vannas dizains radies studijā NailDesign, kas pazīstama ar saviem praktiskajiem un inovatīvajiem darbiem. Izlietnes BeHappy tam ir vislabākais pierādījums.


Izlietnes BeHappy

Komfortabla lietošana

Dizainers speciāli izstrādājis izlietnes formu nelielām telpām tā, lai tā, neskatoties uz savu izmēru, nodrošinātu daudz vietas mazgāšanai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 50 x 66,5 cm
  • materiāls: kompozīts lietais dolomīta un sveķu maisījums
  • tipveida noformējums: kreisais un labais (L/R)
  • pārplūde: JĀ
  • atvere vertikālam krānam: 35 mm
  • skapītis zem izlietnes: NĒ
  • aksesuāri: izlietnes izplūde zemā un sifons cauruļveida
  • garantija: 5 gadi

Stūra izlietne BeHappy II tiek piegādāta ar pārplūdi. To montē pie sienas stūrī vai virs vannas BeHappy II, kur tas ir unikāls vietas ekonomijas risinājums, vienlaikus saglabājot visas tā lietošanas ērtības. Labās vai kreisās izlietnes variants tiek attiecināts uz garāko malu, resp., stūri, kurā jūs novietojat izlietni. Krānam vienmēr jābūt pret jums. Izlietne tiek piegādāta tikai ar 35 mm atveri vertikālam krānam. Stūra izlietni BeHappy II iesakām papildināt ar izlietnes zemo izplūdi un cauruļveida sifonu. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām izlietni kombinēt ar citiem BeHappy II koncepcijas produktiem (spoguli BeHappy II, vannu BeHappy II), vertikālu jaucējkrānu RAVAK un citiem RAVAK produktiem. Montāžas komplekts (savienojošie dībeļi, skrūves utt.), ieskaitot pārpildes vāciņus, ir piegādes sastāvdaļa.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne BeHappy II stūra

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJAL1100001 500 x 665 Izlietne BeHappy II L balta 245,00
XJAP1100001 Izlietne BeHappy II R balta 245,00
X01437 Sifona galviņa ClickClack zemā 25,00
X01436 U formas sifons 25,00