Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne BeHappy II plakanā

Izlietne BeHappy II plakanā

Lieliski kalpos jebkurā vannas istabā. Izlietne savienota arī ar kompaktu skapīti, kur var ērti uzglabāt visu jums nepieciešamo.

Sērija BeHappy

Prasmīgi izstrādātas

Arī neliela vannas istaba var nodrošināt pietiekami daudz vietas. Šo ideju sevī nes arī izlietne BeHappy, kuru var viegli uzstādīt ne tikai vannas istabas stūrī, bet arī virs tāda paša nosaukuma vannas – virs kājām paredzētās daļas.

Izlietnes BeHappy

Koncepcijas sastāvdaļa

Vajadzīgo sinerģiju Jums nodrošinās izlietnes un vannas BeHappy kombinācija. Koncepcija BeHappy ir veidota, balstoties uz ideju par slāņu veidošanu vienu uz otra, un proti, izlietni var uzstādīt virs vannas, absolūti neietekmējot piekļuvi tai.


Izlietnes BeHappy

Autordizains

Izlietnes un vannas dizains radies studijā NailDesign, kas pazīstama ar saviem praktiskajiem un inovatīvajiem darbiem. Izlietnes BeHappy tam ir vislabākais pierādījums.


Izlietnes BeHappy

Komfortabla lietošana

Dizainers speciāli izstrādājis izlietnes formu nelielām telpām tā, lai tā, neskatoties uz savu izmēru, nodrošinātu daudz vietas mazgāšanai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 55 x 40 cm
  • materiāls: kompozīts lietais dolomīta un sveķu maisījums
  • pārplūde: JĀ
  • atvere vertikālam krānam: 35 mm
  • skapītis zem izlietnes: SD BeHappy II
  • aksesuāri: izlietnes izplūde zemā un sifons cauruļveida vai mēbeļu
  • garantija: 5 gadi

Taisnā izlietne BeHappy II tiek piegādāta ar pārplūdi. To montē pie sienas vai uz skapīša zem izlietnes SD BeHappy II. BeHappy II izlietne tiek piegādāta tikai ar 35 mm atveri vertikālam krānam. Stūra izlietni BeHappy II iesakām papildināt ar izlietnes zemo izplūdi un cauruļveida sifonu vai, papildinot skapīti zem izlietnes, - ar mēbeļu sifonu. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām izlietni kombinēt ar citiem BeHappy II koncepcijas produktiem (spoguli BeHappy II, skapīti zem izlietnes SD BeHappy II, vannu BeHappy II), vertikālu jaucējkrānu RAVAK un citiem RAVAK produktiem. Montāžas komplekts (savienojošie dībeļi, skrūves utt.), ieskaitot pārpildes vāciņus, ir piegādes sastāvdaļa.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne BeHappy II plakanā

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJA01155000 550 x 400 Izlietne BeHappy II 550 balta 229,00
X01437 Sifona galviņa ClickClack zemā 25,00
X01436 U formas sifons 25,00
X01612 Mēbeļu sifons 17,90