Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne 10°

Izlietne 10°

Dizains, kas nāk Jums pretī. Izlietne piedāvā ērtu mazgāšanās telpu un praktisku vietu mantām, tāpat attiecīgu izlietnes skapīti SD 10°.

Sērija 10°

Dizains, kurš nāk Jums pretī

Vislabākās lietas – tās ir visvienkāršākās lietas. Pagrieziens vien par 10° ir pietiekams, lai panāktu maksimālu komfortu mazgāšanās laikā. Vispārējo izskatu un praktiskās funkcijas uzsver skapītis ar nogrieztu leņķi.

Izlietnes 10°

Lielāks komforts

Viegls stūra izlietnes pagrieziens par 10° sniedz daudz vairāk vietas. Jums nevajadzēs spiesties pie sienas, jo roku mazgāšanai ir pietiekami daudz vietas.


Izlietnes 10°

Labākie materiāli

10° izlietnes tiek izgatavotas no lietā marmora, pateicoties kuram sanāk ideāli taisnas formas. Materiāls, no kura tiek izgatavoti skapīši, tiek īpaši dziļi impregnēts (AMT) pēc mūsu pašu izstrādātas receptes. Tas pieļauj iespēju izmantot mūsu skapīšus vietās, kurās ir augsts mitruma līmenis, kas patiesībā ir visās vannas istabās.


Izlietnes 10°

Pilnā sērija

Izlietnes ar 10° skapīšiem tiek piedāvātas divos variantos: taisni un stūra, abi ir piemēroti jebkurai telpai. Minētā kombinācija pieejama 2 krāsās (balts glancēts un tumšs riekstkoks), tā veido vienotu veselumu kā no estētiskā, tā arī no funkcionālā viedokļa.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 55 x 45 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • pārplūde: jā
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes noteces, sifoni, maisītāji, skapītis
  • garantija: 5 gadi

Izlietne 10° ir vannas istabu 10° koncepcijas sastāvdaļa. Koncepcija 10° ir ieguvusi daudzas balvas dizaina jomā: Red Dot 2015, Edida 2015, TOP Design. Apvienojumā ar mēbelēm un maisītāju, 10° veido harmonisku veselumu. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā.

5 gadu garantijaKoncepcija
Izlietne 10°

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJI01155000 550 x 450 Izlietne 10° 550 ar pārplūdi 199,00