Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Fiksētā siena Blix BLPSZ

BLPSZ bright alu + Transparent

Fiksētās sienas savienojums ar Blix sērijas durtiņām BLDZ2. Var izveidot taisnstūrveida vai kvadrāta formas dušu.

Sērija Blix

Praktiska un pievilcīga

Dušas kabīne Blix – piemērs augstai kvalitātei par saprātīgu cenu. Tās rūpīgā apstrāde, stilīgais dizains un praktiskās priekšrocības ir pieejamas katram pircējam, kurš to vēlas.

Duškabīnes un durvis Blix

Patīkama apkalpošana

Ar SilentRun mehānisma palīdzību, kas atrodas dušas kabīnes Blix apakšā, bīdāmā sistēma nodrošina klusu un uzticamu darbu, novērš iesprūšanu un kustīgo daļu sasvēršanos.


Duškabīnes un durvis Blix

Vienkārša tīrīšana

Viegli nospiežot uz mehānisma apakšējās daļas, slīdošās durvju vērtnes var iestatīt slīpi vai pilnībā izņemt un tādā veidā iztīrīt grūti aizsniedzamas vietas. Dušas kabīnes kopšanu Jums atvieglos universālais un delikātais tīrīšanas līdzeklis RAVAK Cleaner, kas paredzēts jebkuru vannas istabas virsmu tīrīšanai.


Duškabīnes un durvis Blix

Visiem dzīves posmiem

Divus metrus platas dušas durvis būs piemērotas, piemēram, lai divi mīlnieki varētu nomazgāties dušā, pusapaļi dušas stūrīši – mazām vannas istabām, bet dušas kabīne ar mazu augstumu paredzēta izmantošanai kopā ar dziļo paliktni, kas speciāli izstrādāts bērnu vai pensionāru mazgāšanai – dušas kabīnes Blix ir gatavas Jūs pavadīt visas dzīves garumā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80, 90 cm
  • krāsa: Spīdīgs Alubright rāmis, hromēti rokturi
  • rūdītā stikla pildījums: 6 mm; Transparent
  • produkta augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Produkts sastāv no viena stiprināšanas elementa. Uzstādīšana vannas stūrī (ar dušas durvīm BLDZ2) ar RAVAK vannām Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat un Gigant Pro Chrome vai stiprināšana pie grīdas ar noteces sistēmu. Fiksētā sieniņa izmantojama atsevišķi. Saskaņojot dušas durvis ar divām fiksētām B tipa LPSZ sienām, var izveidot U veida dušu. Izmantojot BLNPS tipa piederumu, produktu var padarīt līdz 20 mm platāku. Stingra sieniņa un dušas durvis var būt stabilas.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalc
Fiksētā siena Blix BLPSZ

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X93H40C00Z1 BLPSZ-80 spīdīga+Transparent 219,00
X93H70C00Z1 BLPSZ-90 spīdīga+Transparent 229,00

Iekraušanas dati