Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Elegant RimOff kombinētais WC komplekts

Elegant RimOff kombinētais WC komplekts

Elegant RimOff brīvi stāvošs tualetes pods ar sēdekli, SoftClose lēnas aizvēršanās sistēmu. Balts dizains.

Sērija

Tīrā WC Chrome risinājuma būtība ir vienkāršs stils bez jebkādām liekām detaļām un pārbaudīta, efektīva ūdens novadīšanas sistēma. Pateicoties WC Chrome piekares mehānismam, sekot līdzi tualetes un vannas istabas higiēnai ir daudzkārt vieglāk. Apslēptā WC montāža neizjauc tīro un saskanīgo dizainu. Piekārtais WC Chrome aprīkots ar atbilstošu sēdekli un vāku ar praktisku mehānismu, kas palēnina tā nolaišanu, t. i., SoftClose.

D/vannas istabu koncepcijas paplašināšana līdz pilnībai
WC Chrome pēc sava dizaina atbilst pārējiem plašās koncepcijas izstrādājumiem, kas dod iespēju arī vannas istabās ar tualeti saglabāt vienotu stilu. Tās dizains ir tik mūsdienīgs un universāls, ka ir piemērots jebkuras vannas istabas interjeram.

Nekādas redzamas skrūves vai grūti aizsniedzamas vietas
Nebojā kopējo ārējo izskatu, atvieglo tīrīšanu grūti pieejamās vietās tualetes poda ārpusē, kur bieži vien veidojas netīrumi.

Viss vieglai tīrīšanai
Piekaramā tualetes poda sistēma atvieglo grīdas uzkopšanu tualetē un vannas istabā, bet praksē pārbaudītā apļveida ūdens noteces sistēma sadala ūdeni vajadzīgajās vietās, nomazgājot visu tualetes poda iekšpusi.

Tehniskā informācija

  • izmēri (w/w/h): 380 x 605 x 825 mm
  • materiāls: stipra keramika, glazūra bez papildu virsmas apstrādes (ieskaitot aizmuguri)
  • krāsa: balta
  • RimOff – poda skalošanas tehnoloģija bez klasiskās apmales
  • pieslēgums - aizmugurējais / apakšējais
  • skalošanas mehānisms - Geberit
  • plānais sēdeklis ir izgatavots no augstas kvalitātes duraplasta
  • Soft Close - poda vāka nolaišanas sistēma
  • viegli noņemt tualetes poda sēdekli, nospiežot vienu pogu
  • garantija: 10 gadi

RimOff – skalošanas tehnoloģija bez klasiskās poda iekšējās malas
Elegant RimOff tualetes pods nodrošina pārredzamu un higiēnisku telpu. Podam nav skalojamās malas, tāpēc netīrumiem nebūs vietas, kur uzkrāties. Pateicoties pielāgotajai iekšējai formai, tiek garantēta perfekta izskalošanās. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuri lielu uzmanību pievērš nevainojamai tīrībai, higiēnai un vienkāršai kopšanai. Tualetes pods ir veidots tā, lai sniegtu jums maksimālu komfortu un sirdsmieru, zinot, ka tas vienmēr ir ideāli tīrs.
Kombinētajam tualetes poda komplektam Elegant RimOff ir Geberit skalošanas mehānisms. Skalošanas tvertnei ir dubultā skalošanas iespēja, kas ļauj ietaupīt uz kopējā izlietotā ūdens daudzumu. Mazai skalošanai pietiek ar 3 litriem, lielai kopā ar 6 litriem. Tvertni var uzpildīt no abām pusēm. Tvertnes vāks ir stingri nostiprināts ar skrūvējamu mehānismu skalošanas pogā. WC kombi Elegant RimOff, ko var pieslēgt ar aizmugures horizontālo un apakšējo vertikālo pieslēgumu.

10 gadu garantija
Elegant RimOff kombinētais WC komplekts

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01872 380 x 605 x 825 Elegant RimOff kombinētais WC komplekts 329,00

Iekraušanas dati