Youtube Instagram

Dušošanās

Dušas kabīne Supernova SKKP6

Sešdaļīgs pusapaļš dušas stūris ar bīdāmām durvīm

Cenas ziņā izdevīgākais pusapaļais dušas stūris no RAVAK sortimenta. Pateicoties līdzenām vitrāžām, kas sadalītas sešās daļās, tas garantē absolūtu izturību.

Sērija Supernova

Absolūti uzticama

Modeļu sērija Supernova ietver pircēju vidū populārākās dušas kabīnes. Šāda interese ir saistīta ar to kvalitatīvo apstrādi, visplašāko modeļu klāstu un patentēto fiksācijas mehānismu.

Duškabīnes un durvis Supernova

Nelūstošas un klusas darbības mūža garantija

Dušas kabīņu Supernova bīdāmais mehānisms ir aprīkots ar patentēto sistēmu AntiBlock, kas garantē uzticamu un klusu dušas kabīnes darbību, kā arī neļauj durvīm iesprūst un sasvērties. Pārbaudītais darbmūžs ir 1 000 000 cikli. AntiBlock tehniskajiem sērijas Supernova dušas kabīnes risinājumiem mēs dodam 10 gadu garantiju.


Duškabīnes un durvis Supernova

Mūžīgā rāmja konstrukcija

Dušas kabīņu Supernova konstrukcija ir izgatavota no biezsienu alumīnija, un tās virsmai ir augstas kvalitātes matētā metāla apstrāde. Piemērotas gan vannas istabām dzīvojamās telpās, gan arī viesnīcās un pansionātos.


Duškabīnes un durvis Supernova

Ļoti viegla uzstādīšana

Produkts tiek piegādāts samontēts, tas tikai jāpiestiprina pie sienas un jānoblīvē.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 90 cm
  • krāsa: profils – balts
  • droša stikla vitrāža: 3 mm; Transparent, Grape
  • plastmasas vitrāža: Pearl
  • izstrādājuma augstums : 185 cm
  • Garantija: 5 gadi

Izstrādājums sastāv no divām taisnām nekustīgām daļām un četrām kustīgām daļām. Ar regulējamo NPS profilu palīdzību dušas stūris pielāgojas izbūvētās nišas nestandarta izmēriem. Izstrādājums uzstādāms vannas istabā ar flīzēm apdarinātā stūrī uz paliktņiem RAVAK RONDA, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME vai tieši uz grīdas ar iebūvētu dušas kanālu vai trapu. Rādiuss 500 mm. Var izgatavot nestandarta dušas stūri.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 3 mmStikla aizsardzība AntiCalcKlusa gaita AntiBlock10 gadu garantija  Antiblock´amVienkāršas montēšanas (dušas kabīnes)
Dušas kabīne Supernova SKKP6

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
3207010011 875-895x875-895x1850 SKKP6-90 balta+polistirols Pearl 339,00
32070100Z1 SKKP6-90 balta+stikls Transparent 389,00
32070100ZG SKKP6-90 balta+stikls Grape 389,00