Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Duškabīne SmartLine SMSKK4

Četrdaļīgs pusapaļš dušas stūris

Dušas stūra noapaļotā forma rada patīkamākas sajūtas, atrodoties mazā vannas istabā, un divdaļīgās durvis nodrošina ērtu un platu ieeju.

Sērija SmartLine

Minimālistisks un elegants

Elegants un viegls stikls, kas smalki akcentēts ar spīdīgām metāla detaļām, rada vieglu un rafinētu iespaidu.

Duškabīnes un durvis SmartLine

Dizains nākamajām paaudzēm

Pārliecinošs pasaules līmeņa dizains iepriecinās katru estētisko risinājumu cienītāju, taču no pirmā acu skata tas ir neuzkrītošs. Dušas kabīne Smartline nodrošinās Jūsu vannas istabā izsmalcinātības sajūtu un nekad nepārstās Jūs priecēt.


Duškabīnes un durvis SmartLine

Prasmīgs risinājums

Precīza atsevišķu dušas kabīnes Smartline detaļu izgatavošana ir līdzīga nekļūdīgai pulksteņa darbībai. Tādi dušas kabīnes elementi kā durvju fiksācijas elements, augstais sliekšņa profils, kas novērš ūdens šļakstīšanos, vai pat praktiskais rokturis dušas kabīnes iekšpusē/ārpusē savā starpā harmoniski saskan un veido ideālu kopumu, kas ļauj mazgāties dušā ar maksimālo komfortu.


Duškabīnes un durvis SmartLine

Pielāgojama

Pārdomāts uzstādīšanas profils ļauj regulēt dušas kabīni par 15 mm uz abām pusēm un pielāgoties iespējamiem būvniecības nelīdzenumiem.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80, 90 cm
  • krāsa: eņģes, rokturi, stiprinājumi hromēti
  • droša stikla vitrāža: 6 mm; Transparent
  • izstrādājuma augstums : 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Izstrādājums sastāv no divām taisnām daļām un divām izliektām daļām, kas veido pagriežama tipa durvis. Izstrādājums uzstādāms vannas istabā ar flīzēm apdarinātā stūrī uz paliktņiem RAVAK ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME vai tieši uz grīdas ar iebūvētu dušas kanālu vai trapu. Ar uzstādīšanas profilu var izlabot būvniecībā pieļautos sienu nelīdzenumus (par 1,5 cm uz katru pusi). Izstrādājuma komplektā iekļauti divi īsie turētāji.

Rādiuss 500 mm.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcPacelšanas mehānisms
Duškabīne SmartLine SMSKK4

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
3S244A00Y1 785-800x785-800x1900 SMSKK4-80 hroms+stikls Transparent 979,00
3S277A00Y1 885-900x885-900x1900 SMSKK4-90 hroms+stikls Transparent 999,00