Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Dušas stūrītis 10° 10RV2

Dušas stūrītis 10° 10RV2

Dušas stūrīs jaunā dizainā, kas harmonē ar visiem 10° vannas istabu koncepta elementiem. Komfortabli plata stūra ieeja un kvalitatīvas bīdāmās durvis, kuras neaizņem vannas istabā vietu. Oriģinālais dušas vanniņas risinājums ļauj praktiski izvietot kosmētiku ārpus aizsniedzamās zonas.

Sērija 10°

Bīdāmie dušas stūrīši, kas stilistiski saskan ar tāda paša nosaukuma visas vannas istabas produktu koncepciju. Plašajam variantu spektram, sākot ar asimetriskā plānojuma produktiem, turpinot ar kvadrāta formas un beidzot ar taisnstūra formas ražojumiem vai dušas durvīm, atradīsies pielietojums ikvienā modernā interjerā.

Duškabīnes un durvis 10°

Praktiskā asimetrija ar jauniem ieguvumiem

Salīdzinot ar labi zināmajiem ceturtdaļapļa risinājumiem, asimetriskajam taisnstūrim ir ārkārtīgi moderns raksturs un tas sniedz arī jaunus ieguvumus. Ārējais viras stūris nerada draudus lietotājam kad viņš ap to staigā, iekšpuse sniedz liela taisnstūra stūrīša komfortu, kā arī piedāvā jaunas kosmētikas uzglabāšanas vietas ārpus aizsniegšanas zonas uz vanniņas.


Duškabīnes un durvis 10°

Saskaņotais dizains

10° dušas stūrītis estētiski saskan ar visas 10° vannas istabas aprīkojumu, kas var sevī ietvert visu, sākot ar vannu, ar aizslietni, līdz izlietnēm, skapīšiem, ūdens krāniem un vannas istabas aksesuāriem. Viss ar ģeniāli vienkāršu pagriešanas vai noliekšanas par 10° grādiem ideju, kas nodrošina jaunu komfortu un lietotāja draudzīgumu ar produktu.


Duškabīnes un durvis 10°

Tehniski pārbaudīts risinājums

10° dušas stūrīši izmanto pārbaudītu tehnoloģiju, kas garantē tiem daudzu gadu klusu un drošu darbību. Bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu vannas istabā, durvis nekrustojas un nesagriežas, un, pateicoties to noliekšanas sistēmai, nav nevienas vietas, kura nebūtu pieejama.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 90 cm
  • krāsains noformējums: rāmis - spīdīgs Alubright; rokturi ar hroma dizainu
  • drošības stikla pildviela: 6 mm; Transparents
  • produkta augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Montē noflizētā vannas istabas stūrī uz vanniņas RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Angela vai tieši uz grīdas ar iebūvētu noteku vai zemgrīdas ieplūdi. Izmantojot pielāgošanas profilu BLNPS, pastāv iespēja paplašināt produktu par 20 mm.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKoncepcijaStikla atvēršana
Dušas stūrītis 10° 10RV2

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
1ZI70C00Z1 880-900 x 1900
Ieeja 502 mm
10RV2-90 spīdīga+Transparent 869,00

Papildu piederumi