Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Dušas kolonna, bīdāma (regulējama)

Dušas kolonna, bīdāma

DS 091.00
Vienkārši pielāgojiet dušas stieni savam augumam jebkurā brīdī!. Dušas stienis ļauj ērti iestatīt augšējās dušas augstumu, un to var arī pagriezt uz sāniem. Jūs varat viegli regulēt rokas dušas augstumu tikai ar vienu roku, pat dušā.

Sērija

Iecienītāko iešanas dušā veidu apvienojums

Piedzīvot neatkārtojamus iespaidus var arī ikdienas rutīnā. Optimāli plata rotējošā augšējā duša komplektā ar rokas dušu apvieno praktiskumu, stilu un komfortu. Dubultās dušas sistēmas var aprīkot arī ar termojaucējkrānu, kurš mazgāšanās laikā atbild par ūdens temperatūras izmaiņām un tās noturību.

Dubultie dušas komplekti

Viegli regulējamas

Augšējās dušas izvietojuma augstums regulējas arī pēc montāžas pie sienas. Augšējā duša griežas dažādos virzienos.


Dubultie dušas komplekti

Manipulācija ar vienu roku

Iespēju regulēt rokas dušas turētāju ar vienu roku spēj novērtēt tas, kurš kaut reizi ir saskāries ar slapjas, slidenas dušas telpas mīnusiem. Turētāja mehānisms ir izstrādāts tādā veidā, ka ar vienu roku Jūs viegli varat to pārvietot uz dažādām pusēm vai nofiksēt vienā stāvoklī, bet ar otru roku turēt dušas rokturi, no kura tek ūdens.


Dubultie dušas komplekti

Metāliskais turētājs

RAVAK rokas dušas turētājs, kas izgatavots no metāla, nevis no plastmasas, garantē ilgstošu kalpošanas laiku.

Tehniskā informācija

  • regulējams augšējās dušas augstums: 97-127 cm
  • augšējās dušas dizains: apaļa ABS plastmasa, diametrs 25 cm; 1 ūdens plūsmas funkcija - Rain; var pagriezt uz sāniem
  • rokas dušas dizains: ABS Select, diametrs 11 cm; 3 ūdens plūsmas funkcijas - Rain, SoftRain, Drop; OneHand - ar regulējamu augstumu pārvietojama skava un grozāms turētājs
  • dušas sistēmas dizains: CoolFeel - temperatūras regulators kreisajā pusē samazina pārmērīgu jaucējkrāna virsmas uzkaršanu
  • elastīga PVC dušas šļūtene: garums 150 cm; EasyTwix – neļauj šļūtenei sagriezties un ļauj dušas galvai brīvi kustēties
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • piemērots: visiem dušas stūriem
  • iegādājamie aksesuāri: vannas istabas piederumi

Dušas kolonna ir uzstādīta dušas stūrī pie sienas. Augstumu var regulēt vienkārši ar roku, jebkurā laikā pēc uzstādīšanas. Ar slēdzi varat izvēlēties plūsmu no augšējās vai rokas dušas. Augšējā duša ir aprīkota ar Rain funkciju, kad ūdens patīkami plūst no visām sprauslām. Select rokas dušai ir trīs ūdens plūsmas iestatījumi. Klasiskais Rain režīms atgādina vasaras lietu un iedarbojas uz ādu nomierinoši. Izmantojot SoftRain funkciju, kad gaiss sajaucas ar ūdens plūsmu, jūs izbaudīsiet dušu, kad katra lāse ir baudas avots. Iestatot Drop funkciju, ūdens plūst ļoti maigi un to izmantosiet īpaši mazgājot matus.
Piegādes komplektā ietilpst segments sienas nelīdzenumu izlīdzināšanai līdz 20 mm. Ārējai tīrīšanai iesakām izmantot RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaAirEasyClean (dušas galviņas)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Dušas kolonna, bīdāma (regulējama)

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P643 DS 091.00CR Dušas kolonna, bīdāma 349,00