Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Dušas kolonna 10° Free, bez termostata

DUŠAS kolonna 10° Free, BEZ TERMOSTATA, AR DUŠAS komplektu

TD F 098.00CR
Pielāgojiet dušas statīvu savam augumam jebkurā laikā. Dušas statīvs ļauj ērti regulēt augšējās dušas galvas augstumu un ir pagriežams uz sāniem. Lai regulētu rokas dušas augstumu, jums ir nepieciešama tikai viena roka, lai to varētu regulēt jebkurā laikā, pat mazgājoties dušā, ar putām pilnām acīm.
10° Free dušas kolonnas dizains atbilst 10° Free sērijas formām, kas nozīmē elegantumu un vienkāršību. Tā lietošana ir patīkamāka, pateicoties regulatora vienmērīgajai darbībai, jaucējkrāna korpuss ir pagriezts par 10° atbilstoši visas koncepcijas galvenajai idejai.

Sērija

Iecienītāko iešanas dušā veidu apvienojums

Piedzīvot neatkārtojamus iespaidus var arī ikdienas rutīnā. Optimāli plata rotējošā augšējā duša komplektā ar rokas dušu apvieno praktiskumu, stilu un komfortu. Dubultās dušas sistēmas var aprīkot arī ar termojaucējkrānu, kurš mazgāšanās laikā atbild par ūdens temperatūras izmaiņām un tās noturību.

Dubultie dušas komplekti

Viegli regulējamas

Augšējās dušas izvietojuma augstums regulējas arī pēc montāžas pie sienas. Augšējā duša griežas dažādos virzienos.


Dubultie dušas komplekti

Manipulācija ar vienu roku

Iespēju regulēt rokas dušas turētāju ar vienu roku spēj novērtēt tas, kurš kaut reizi ir saskāries ar slapjas, slidenas dušas telpas mīnusiem. Turētāja mehānisms ir izstrādāts tādā veidā, ka ar vienu roku Jūs viegli varat to pārvietot uz dažādām pusēm vai nofiksēt vienā stāvoklī, bet ar otru roku turēt dušas rokturi, no kura tek ūdens.


Dubultie dušas komplekti

Metāliskais turētājs

RAVAK rokas dušas turētājs, kas izgatavots no metāla, nevis no plastmasas, garantē ilgstošu kalpošanas laiku.

Tehniskā informācija

  • termokolonnas augstums: regulējams - diapazonā no 88 - 133 cm
  • attālums starp maisītāja ieplūdes atverēm: 150 mm
  • kārtridžs: 25 mm, keramikas
  • dizains: bez termostata, CoolFeel - temperatūras kontrole kreisajā pusē samazina jaucējkrāna virsmas pārmērīgu uzkaršanu
  • dušas dizains: kvadrātveida ABS augšējā duša 25 cm ar 1 ūdens plūsmas funkciju - Rain; rokas duša - 3 funkcijas, augšējā dušas galva pagriežama uz sāniem
  • elastīga PVC dušas šļūtene: garums 150 cm; EasyTwist – neļauj šļūtenei sagriezties un ļauj dušas galvai brīvi griezties
  • piemērots: visām dušas kabīnēm
  • papildus aksesuāri iegādei: vannas istabas piederumi 10°
  • maisītāju garantija: 5 gadi

Dušas kolonna tiek uzstādīta pie sienas. Tās augstumu var regulēt, izmantojot kronšteina mehānismu – vienkārši ar roku, jebkurā laikā pēc uzstādīšanas. Slēdzis ļauj izvēlēties ūdens plūsmu no augšējās vai rokas dušas.

Augšējā dušas galva ir aprīkota ar Rain funkciju, kur ūdens patīkami plūst no visām sprauslām. Rain funkcija ļauj saujaukt ūdeni ar gaisu, rezultātā ir iespējams panākt patīkamāku ūdens sajūtu uz ādas un tajā pašā laikā ietaupīt enerģiju. Augšējo dušas galvu iespējams pagriezt uz sāniem.

Rokas dušai ir trīs ūdens plūsmas intensitātes funkcijas. Rain ūdens plūsmas režīms atgādina vasaras lietus un nomierina ādu. Izmantojot Jet funkciju, jūs iegūsiet spēcīgu ūdens plūsmu no rokas dušas galvas centra. Šī funkcija ir piemērots arī mazāk pieejamu vietu tīrīšanai vannas istabā. Trešā funkcija piedāvā abu šo ūdens plūsmas funkciju kombināciju.
Rokas dušā nospiežot pogu, to ar vienu roku iespējams iestatīt jebkurā pozīcijā, kā arī regulēt tās slīpumu.
Šļūtene izgatavota no izturīgas plastmasas, efektīvi aizsargāta pret skrāpējumiem un, pateicoties EasyTwist sistēmai, tā nekad nesavērpsies.

Komplektā ietilpst komponents sienas nelīdzenumu izlīdzināšanai līdz 50 mm.

Pilnīgai harmonijai vannas istabas dizainā iesakām 10° Free dušas statīvu apvienot ar citiem 10° Free jaucējkrāniem un citiem RAVAK piederumiem. Ārējai tīrīšanai iesakām izmantot RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaTecēšana 150 mmAirEasyClean (dušas galviņas)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Dušas kolonna 10° Free, bez termostata

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070171 TD F 098.00CR Dušas kolonna bez termostata, ar dušas komplektu, hroms 449,00

Iekraušanas dati