Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Dušas durvis Blix BLDZ2

BLDZ2 bright alu + Transparent

Ergonomiskā konstrukcija nodrošina plašu ieeju dušas kabīnē. Kabīnes durvis atveras uz iekšpusi, bet ūdens neiztek no dušas zonas. Durvis var papildināt ar stingru sieniņu.

Sērija Blix

Praktiska un pievilcīga

Dušas kabīne Blix – piemērs augstai kvalitātei par saprātīgu cenu. Tās rūpīgā apstrāde, stilīgais dizains un praktiskās priekšrocības ir pieejamas katram pircējam, kurš to vēlas.

Duškabīnes un durvis Blix

Patīkama apkalpošana

Ar SilentRun mehānisma palīdzību, kas atrodas dušas kabīnes Blix apakšā, bīdāmā sistēma nodrošina klusu un uzticamu darbu, novērš iesprūšanu un kustīgo daļu sasvēršanos.


Duškabīnes un durvis Blix

Vienkārša tīrīšana

Viegli nospiežot uz mehānisma apakšējās daļas, slīdošās durvju vērtnes var iestatīt slīpi vai pilnībā izņemt un tādā veidā iztīrīt grūti aizsniedzamas vietas. Dušas kabīnes kopšanu Jums atvieglos universālais un delikātais tīrīšanas līdzeklis RAVAK Cleaner, kas paredzēts jebkuru vannas istabas virsmu tīrīšanai.


Duškabīnes un durvis Blix

Visiem dzīves posmiem

Divus metrus platas dušas durvis būs piemērotas, piemēram, lai divi mīlnieki varētu nomazgāties dušā, pusapaļi dušas stūrīši – mazām vannas istabām, bet dušas kabīne ar mazu augstumu paredzēta izmantošanai kopā ar dziļo paliktni, kas speciāli izstrādāts bērnu vai pensionāru mazgāšanai – dušas kabīnes Blix ir gatavas Jūs pavadīt visas dzīves garumā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80, 90 cm
  • krāsa: Spīdīgs Alubright rāmis, hromēti rokturi
  • rūdītā stikla pildījums: 6 mm; Transparent
  • produkta augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Uzstādīšana vannas stūrī (ideāli ar sieniņu BLPS) ar RAVAK vannām Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat un Gigant Pro Chrome vai stiprināšana pie grīdas ar noteces sistēmu. Saskaņojot ar divām BLPS tipa fiksētām sienām, var izveidot U veida dušu.

Šim izstrādājumam nevar izmantot paplašināšanas profilu BLNPS.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKlusa gaita SilentRunL/R variants 180°
Dušas durvis Blix BLDZ2

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01H40C00Z1 BLDZ2-80 spīdīga+Transparent 439,00
X01H70C00Z1 BLDZ2-90 spīdīga+Transparent 449,00