Youtube Instagram

Dušošanās

Dušas durvis 10° 10DP4

Dušas durvis 10° 10DP4

Dušas durvis, kas norobežo līdz 120 cm platu telpu. Kvalitatīva bīdāmā sistēma nodrošina ilgstošu jūsu apmierinātību un klusu durvju darbību bez atsevišķu daļu iestrēgšanas un nobīdes. Jauns stūra dizains turpina visu 10° vannas istabas koncepcijas estētisko izvērsumu.

Sērija 10°

Bīdāmie dušas stūrīši, kas stilistiski saskan ar tāda paša nosaukuma visas vannas istabas produktu koncepciju. Plašajam variantu spektram, sākot ar asimetriskā plānojuma produktiem, turpinot ar kvadrāta formas un beidzot ar taisnstūra formas ražojumiem vai dušas durvīm, atradīsies pielietojums ikvienā modernā interjerā.

Duškabīnes un durvis 10°

Praktiskā asimetrija ar jauniem ieguvumiem

Salīdzinot ar labi zināmajiem ceturtdaļapļa risinājumiem, asimetriskajam taisnstūrim ir ārkārtīgi moderns raksturs un tas sniedz arī jaunus ieguvumus. Ārējais viras stūris nerada draudus lietotājam kad viņš ap to staigā, iekšpuse sniedz liela taisnstūra stūrīša komfortu, kā arī piedāvā jaunas kosmētikas uzglabāšanas vietas ārpus aizsniegšanas zonas uz vanniņas.


Duškabīnes un durvis 10°

Saskaņotais dizains

10° dušas stūrītis estētiski saskan ar visas 10° vannas istabas aprīkojumu, kas var sevī ietvert visu, sākot ar vannu, ar aizslietni, līdz izlietnēm, skapīšiem, ūdens krāniem un vannas istabas aksesuāriem. Viss ar ģeniāli vienkāršu pagriešanas vai noliekšanas par 10° grādiem ideju, kas nodrošina jaunu komfortu un lietotāja draudzīgumu ar produktu.


Duškabīnes un durvis 10°

Tehniski pārbaudīts risinājums

10° dušas stūrīši izmanto pārbaudītu tehnoloģiju, kas garantē tiem daudzu gadu klusu un drošu darbību. Bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu vannas istabā, durvis nekrustojas un nesagriežas, un, pateicoties to noliekšanas sistēmai, nav nevienas vietas, kura nebūtu pieejama.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 120 cm
  • krāsains noformējums: rāmis - spīdīgs Alubright, Satin; rokturi ar hroma dizainu
  • drošības stikla pildviela: 6 mm; Transparents
  • vanniņas augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Montē noflizētā vannas istabas stūrī (var kombinēt ar fiksēto sienu 10PS) uz vanniņas RAVAK Gigant Pro 10°, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro Flat, Gigant Pro, Gigant vai tieši uz grīdas ar iebūvētu noteku vai zemgrīdas ieplūdi. Dušas durvju kombinācijā ar divām fiksētām 10PS tipa sienām var izveidot „U“ veida dušas stūri.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKoncepcijaStikla atvēršana
Dušas durvis 10° 10DP4

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
0ZKG0U00Z1 1180-1220 x 1900
Ieeja 498 mm
10DP4-120 satīna+Transparent 749,00
0ZKG0C00Z1 10DP4-120 spīdīga+Transparent 699,00

Papildu piederumi