Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

B SET BSDPS 120 L/R

B SET BSDPS 120 L/R stūra kabīnēm BSDPS

Dizaina ziņā eņģu, turētāju, atloku un rokturu komplekts ar apdari vislabāk ļauj atspoguļot dušas kabīņu Brilliant BSDPS (izmērs - 120x90, kreisais vai labais variants) minimālistisko izskatu. Plakanā forma un metāla elementu apmales izceļ Brilliant dušas kabīni starp visām pārējām, kas ir tirgū. Masīvo metāla elementu un kvalitatīvā hromējuma kombinācija nodrošina visu metāla elementu augstāko iespējamo kvalitāti. Pateicoties tam mēs varam nodrošināt ļoti ilgu šādu elementu lietošanas periodu – testējot tika apstiprināts izstrādājumu 30 gadu kalpošanas laiks.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metāla detaļu komplekts BSDPS 120x90 stūra dušas kabīnei, kreisais vai labais variants (durvju atvēršana).
B SET sastāv no:

  • masīviem stikla turētājiem - 4 gab.
  • durvju eņģēm - 2 gab.
  • roktura - 1 gab.
  • gara turētāja - 2 gab.
  • montāžas komplekta

Eņģes ir dušas kabīnes iekšpusē, ietvertas stiklā, kas vienkārši neticami atvieglo to kopšanu. Pacelšanas mehānisms nodrošina automātisku pilnu durvju aizvēršanu un pacelšanu virs sliekšņa, atverot un aizverot durvis. Tīrā metāla un masīvā ergonomiskā roktura kombinācija uzsver visas dušas kabīnes izcilo izskatu. Garie stikla turētāji nodrošina maksimālo izstrādājuma stabilitāti.

B SET – lietošanas ilgums 30 gadi