Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Chrome ar četriem atvērumiem vannas istabai

ATSEVIŠĶI STĀVOŠAIS ŪDENS MAISĪTĀJS CHROME AR ČETRIEM ATVĒRUMIEM VANNAS ISTABAI

CR 026.00
Četru daļu Chrome jaucējkrāns ir piemērots uzstādīšanai uz vannas malas vai virsmā pie vannas. Produkts sastāv no četrām vienota dizaina sastāvdaļām. Ērtā ūdens atgriešanas svira lieliski regulē ūdens plūsmu un temperatūru. Tam blakus ir vannas uzpildes svira, kas atspoguļo eleganto vannas piepildīšanas koncepciju. Trešā sastāvdaļa droši rūpējas par ērtu ūdens plūsmas pārslēgšanu starp vannas uzpildi un dušu. Pēdējā atvere slēpj modernu izvelkamo rokas dušu.

Sērija

Ūdens stihijas enerģija

Atsvaidziniet savus spēkus, piepildot vannu ar ūdenskrituma jaucējkrāna palīdzību. Oriģināla praktisko un estētisko funkciju saderība rada vienreizīgu ūdenskrituma efektu vannā. Ieslēdzot ūdenskrituma jaucējkrānu, Jums ir iespēja vērot, kā atsvaidzinošā ūdens strūkla apvienojas ar metāliskās armatūras pilnīgo skaistumu un ūdens pakāpeniski piepildās ar spēcinošu enerģiju.

Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Nesalīdzināmais iespaids

Piepildot vannu ūdenskrituma veidā, vizuālā un dzirdes uztvere sniegs Jums tikai patīkamu un neaizmirstamu iespaidu.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Vannas dizainā

Atkarībā no vannas dizaina Jūs varēsiet izvēlēties atbilstošu jaucējkrānu vannai. Tas estētiski saglabās integritāti ar keramiskajām flīzēm pie sienas.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Pārslēgšanās vanna/duša

Jums patīk vannas piepildīšana ūdenskrituma veidā, bet Jums arī patīk iet dušā un nevēlaties no tās atteikties? Tas arī nav nepieciešams, jo ūdenskrituma jaucējkrāni aprīkoti ar slēdzi dušas režīmam.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: visām vannām ar pietiekošu platumu un līdzenu augšējo malu - Freedom W, City/ City Slim, Formy 01/ Formy 01 Slim, Gentiana, NewDay, Asymmetric, Rosa I, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II

Ūdens maisītāja sastāvdaļa ir izvelkamā duša ar vienu metālisku šļūteni 175 cm garumā. Vannas istabas vienotam konceptam un dizaina harmonijas nodrošināšanai rekomendējam kombinēt šo ūdens maisītāju ar citiem Chrome ūdens maisītājiem. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

Produkta komplektācijā nav iekļauti citi izlietnes komponenti - sifons, sifona galva.

5 gadu garantijaKoncepcijaEasyClean (dušas galviņas)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Chrome ar četriem atvērumiem vannas istabai

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070170 CR 026.00 Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Chrome ar četriem atvērumiem vannas istabai 339,00