Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

W SET-90 Free

W SET-100 dušas kabīnēm Walk-In Free

Komplekts no metāla turētāja un balsta droši notur savā vietā lielus stikla laukumus un nodrošina visas dušas kabīnes Walk-In Free stabilitāti. W SET ar 90 cm ieejas platumu.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metāla daļu komplekts Walk-In Corner un Walk-In Free dušas kabīnēm ar 90 cm ieejas platumu.
W SET sastāv no:

  • eleganta turētāja – 2 gab.
  • balsta – 2 gab.
  • montāžas komplekta

Garantija: 5 gadu

Dušas kabīnes stabilitāti nodrošina 2 balsti un 2 eleganti turētāji, kas sastāv no diviem hromētiem galiem (siena + stikls) un ir savienoti ar alumīnija profilu - ar spīdīgu Bright Alu vai melnu virsmu.

5 gadu garantija
W SET-90 Free

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
GWD01000A096 W SET-90 Free 199,00
GWD010003020 W SET-90 Free melns 269,00
GWD01000E004 W SET-90 Free balts 270,00

Iekraušanas dati