Youtube Instagram

Vannas sifons ar pārplūdes sistēmu, melns

Vannas noteces komplekts ar pārplūdi

Maksimālā izmantoto materiālu kvalitāte garantē ilgu kalpošanas laiku. Melnais pārplūdes un notekas vāciņa dizains ļauj pieskaņot vannas sifonu melniem jaucējkrāniem un citiem aksesuāriem.

Sērija

Neviena vanna nevar funkcionēt bez noteces komplekta. 

Pastāv iespēja papildināt vannu ar noteces komplektu vannām ar pārplūdi divos variantos: kontrole ar trosīti un ar sistēmu Click-Clack. Abi varianti tiek piedāvāti ar/bez pārplūdes aizpildījuma.

Visi Jums nepieciešamie varianti
Noteces komplektos vannām RAVAK iekļauti dažādi Jums aktuāli risinājumi, tajā skaitā arī speciālais noteces komplekts ar pārplūdes aizpildījumu.

Tehniskā informācija

  • materiāls: metāls
  • pārplūdes un notekas vāciņa dizains: melns matēts
  • Garantija: 3 gadi
  • vadība: trosīte, Click-Clack
  • piemērotas: visiem vannas tipiem

Jūs varat izvēlēties vannas notekas komplektus ar 570 mm pārplūdi ar trosītes vadību vai Click-Clack mehānismu. Katrā komplektā ir arī sifons (smaku slazds.) Boudena mehānismā augšējā daļa un iztukšošanas vārsts ir savienoti ar boudēna kabeli. Pagrieziet vadības pogu, lai aizvērtu vai atvērtu vārstu. Pārplūdes un notekas vāciņš matēti melnā krāsā. Izmantojot Click-Clack mehānismu, nospiediet, lai aizvērtu iztukšošanas vārstu, un nospiediet vēlreiz, lai to atkal atvērtu. Pārplūdes aizbāznis un vāciņš ir metāla. Vannas notekas komplekti ar garumu 570 mm ir piemēroti visu veidu vannām, izņemot Formy 01, Formy 02. Vannas notekas komplekts ar Click-Clack mehānismu ir piemērots BeHappy II vannai.

3 gadu garantijaMetāla virsmas
Vannas sifons ar pārplūdes sistēmu, melns

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01745 Vannas sifons 570, melns 65,00
X01746 Vannas sifons Click-Clack, melns 79,00