Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Vannas istabas mēbeles Evolution

Izcils un harmonisks

Unikāls un tajā pašā laikā praktisks dizains vannas istabu aprīkojuma tirgū piemīt skapīšu un izlietņu komplektiem Evolution. Noapaļotā izlietņu priekšpuse vienmērīgi pāriet uz skapīša priekšējo furnitūru. Kopā ar tāda paša nosaukuma vannu, kurai ir piešķirts tituls "Izcils produkts", saskaņā ar Designcentr novērtējumu Čehijā, tās veido vienreizēju koncepciju visai vannas istabai.

Vannas istabas mēbeles Evolution

Neatkarība vai koncepcija

Koncepcija Evolution piedāvā ideālu vairāku pretrunīgu principu saderību. Visi tās izstrādājumi ir “pašpārliecināti vientuļnieki”, kuri, neskatoties uz to, ir novietoti kopā un veido skaistuma un lietderības simfoniju.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Ideāla komplektācija

Skapīšu Evolution pašaizverošās izvelkamās atvilktnes ar “push/pull” atvēršanas sistēmu piedāvā lielu platību kosmētikai un nepieciešamajiem piederumiem. Noapaļotā forma izceļ minētās sērijas izstrādājumu eleganci.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Autordizains

Studija Nosal, kas pazīstama ar savu inovatīvo pieeju ikdienas lietošanas lietām, Evolution koncepcijas izstrādājumiem ir piešķīrusi neatkārtojamu un ekskluzīvu dizainu. Mēbeļu kompozīciju pabeidz balti glancēti skapīši.