Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Vannas dušas kolonna 10° Free black

Vannas dušas kolonna 10° Free black ar termostatisko maisītāju, ar dušas komplektu

TD F 091.20/150
Pastāvīgai ūdens temperatūrai. Tas nekavējoties kompensē spiediena svārstības caurulēs un ūdens temperatūrā, tādējādi nodrošinot, ka ūdens vienmēr plūst tikpat silts, cik jūs to iestatāt. Ikviens, kurš vienreiz izmēģinās termostatisko jaucējkrānu, paliks pie tā. Melnā dušas kolonna ar melnu matētu apdari īpaši piesaista uzmanību un padara Jūsu vannasistabu elegantāku.

Sērija Termostatiskie

Termostata jaucējkrāni piedāvā inteliģentus risinājumus mūsdienu vannas istabām. Termostata maisītājs pats sajauc aukstu un karstu ūdeni un novērš pēkšņas applaucēšanās risku vai, gluži pretēji, pēkšņu auksta ūdens tecēšanu. Vairs nav apnicīgas regulēšanas, bet tūlītējas ideālas ūdens temperatūras iestatīšana, kas ietaupa ūdeni un enerģiju! Iestatiet izejošā ūdens temperatūru uz patīkamu 37 - 38 °C un izbaudiet īstu komfortu dušā pie nemainīgas ūdens temperatūras. 10° Free black sērija izceļas ar vadības sviras gludās virsmas dizainu, un melnā koncepcija nekavējoties piesaista jūsu uzmanību.

Tehniskā informācija

  • termostatiskās kolonnas augstums: maināms - regulēšana diapazonā no 86 līdz 133,5 cm
  • attālums starp maisītāja ieplūdes atverēm: 150 mm
  • kasetne: termostata ūdens temperatūras kontrolei
  • krāsu dizains: matēts melns
  • dizains: temperatūras kontrole kreisajā pusē - CoolFeel
  • dizains: kvadrātveida ABS augšējā duša 25 cm; rokas duša - 3 funkcijas, augšējo dušu var pagriezt arī uz sāniem
  • savienošanas šļūtenes: sīki raksturosim augšējās un apakšējās dušas uzgaļus
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • piemērots: koncepcijas 10° papildinājums dušas kabīnēm, piemērots arī citām dušas kabīnēm

Lai iegūtu pilnīgu risinājumu un vannas istabas dizaina kopību, mēs iesakām apvienot jaucējkrānus bez 10° ar citiem 10° koncepcijas izstrādājumiem un citiem RAVAK piederumiem. Izstrādājumu kopšanai iesakām izmantot RAVAK Cleaner Chrome.
Mēs iesakām laiku pa laikam pagriezt temperatūras regulatoru maksimālajās pozīcijās (atkarībā no ūdens cietības), lai novērstu kaļķakmens uzkrāšanos.

5 gadu garantijaKoncepcijaTecēšana 150 mmAirEasyClean (dušas galviņas)Ravak Cleaner ChromePastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemCoolFeelEkonomiskums
Vannas dušas kolonna 10° Free black

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070160 TD F 091.20/150 Vannas dušas kolonna 10° Free black, ar termostatisko maisītāju, ar dušas komplektu, melns 599,00

Iekraušanas dati