Instagram Pinterest Youtube

Vannas durvis AVDP3

Trīsdaļīgas bīdāmās vannas durvis

Piemērotas uzstādīšanai nišā vai slēgtas dušas telpas izveidei kopā ar nekustīgo sieniņu APSV.

Sērija

No plašā vannas aizkaru sortimenta Jūs varat izvēlēties aizkarus, kuri piemēroti gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar līdzenu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universāli, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudzi salocīšanas veidi.

Taisnstūra veida vannu sieniņas

Plašs sortiments

Katrai taisnstūra vannai noteikti tiek piedāvāts aizkars. Jums ir iespēja izvēlēties aizkara atvēršanas veidu, vitrāžas tipu un profila krāsu.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Viegla montāža

Aizkara uzstādīšana ir pa spēkam katram. Šim mērķim nepieciešamas tikai dažas skrūves, un aizkars ir piestiprināts pie sienas. To var montēt jau uz uzstādītas vannas.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Izcila kvalitāte

RAVAK vannu aizkarus izstrādā un izgatavo tie paši cilvēki, kuri jau desmitiem gadu rūpējas par pirmklasīgu dušas kabīņu ražošanu. Tieši tāpēc mēs perfekti pārvaldām apgūtās ražošanas tehnoloģijas, labi orientējamies labāko materiālu piegādātāju izvēlē, bet mūsu vannas sieniņas ir tās pašas dizaineru studijas Nosal Design darbs. Tas viss mums dod tiesības garantēt pirmklasīgu kvalitāti un oriģinālu autora pieeju katram mūsu produktam.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 150, 170 cm
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsa: profils – balts
  • droša stikla vitrāža: 3 mm; Grape
  • izstrādājuma augstums : 138 cm
  • garantija: 2 gadu

Durvis sastāv no vienas nekustīgas un divām kustīgām daļām. Konstrukcija sastāv no biezsienu alumīnija profiliem ar kvalitatīvu virsmas apstrādi un maksimālu hermētiskumu. Durvis ir paredzētas uzstādīšanai uz taisnstūrveida vannām (Classic, Classic II, Sonata, Campanula II, Vanda II un Lilia) vai uz jebkuras klasiskās taisnstūrveida vannas ar plakanu priekšējo bortu. Sieniņas standarta augstums ir 1370 mm.

2 gadu garantijaStikla aizsardzība AntiCalcKlusa gaita AntiBlockL/R variants 180°
Vannas durvis AVDP3

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
40VP0102ZG 1470-1510 x 1370 AVDP3-150 balta+stikls Grape 349,00
40VV0102ZG 1670-1710 x 1370 AVDP3-170 balta+stikls Grape 385,00