Youtube

Vannošanās

Vanna XXL

Vanna XXL

Kad vēlaties patiešām lielu vannu. Vanna XXL ērti uzņems gan gara auguma cilvēkus, gan arī mazākas personas, kuras var ērti atbalstīties pret pakāpienu, kurš atrodas zemāk par ūdens līmeni. Plašā un reljefā telpa ļauj iegremdēt raženu augumu no pleciem līdz pat ceļiem.

Sērija

Vannas ar vēsturi

Mēs neražojam bezpersoniskas vannas bezpersoniskiem pircējiem. Katra no mūsu taisnstūra vannām ir ar savu vēsturi, savu vērtību un ar kādu ideju. Izvēlieties tieši tādu, kāda Jums ir nepieciešama!

Izvēlieties to vannu, kura ir piemērota tieši Jums! Ja Jums nepieciešams absolūts komforts, tad Jums nepieciešama vanna You. Tiem, kuri, atrodoties vannā, vēlas just pilnīgu drošību, būs piemērota vanna Evolution ar platām malām. Grāmatu lasīšanas mīļotāji novērtēs vannas Vanda uzbūvi. Mazu vannas istabu īpašnieki var droši izvēlēties vannu Clasic 120 cm garumā. Dažām vannām ir ergonomisks roku padziļinājums, centrā novietota notece, oriģināla iekšējās telpas forma, lai būtu ērti gan gariem cilvēkiem, gan neliela auguma cilvēkiem u. c. Tāpat Jums ir iespēja katrai vannai piemeklēt unikālu pārplūdes aizpildījumu.

Lielākajai daļai vannu piedāvājam universālos dušas/vannas aizkarus un ergonomiskus priekšējos un sānu paneļus. Dažas taisnstūra vannas (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) var aprīkot ar hidromasāžas sistēmām.

Taisnstūra veida vannas

Klasika, kura neliks vilties

Vannas ar taisnstūra formu ir paši populārākie modeļi mūsu sortimentā, jo tām ir maksimālais izmēru un iespējamo risinājumu skaits.


Taisnstūra veida vannas

Kvalitatīvs materiāls

Vannu RAVAK ražošanai tiek izmantots lietais akrils. No tā izgatavotie izstrādājumi ilgstoši saglabā savu formu, neizlokās un neplaisā. Tiem ir arī glancēta un gluda virsma, ko var viegli mazgāt, un tai piemīt antibakteriālas īpašības.


Taisnstūra veida vannas

Unikāls iekšējās telpas risinājums

Akrila vannas piedāvā praktiski neierobežotas formu izveides iespējas. Arī tradicionālā taisnstūra vanna var būt ar neparastu iekšējo telpu ar ergonomisku padziļinājumu, elkoņbalstiem, ar vairāk vai mazāk taisnu vannas muguras formu un sānu daļu. Īsāk sakot, taisnstūris var slēpt sevī daudzus patīkamus pārsteigumus.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 190 x 95 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 285 l
  • vannas aizslietnis: NĒ
  • aksesuāri: nodrošinājums, panelis (priekšējais, sānu), paneļa komplekts, vannas notekas komplekts
  • garantija: 10 gadi

Šī ir lielākā vanna RAVAK portfelī. Vannu nevar papildināt ar vannas aizslietni. Integrēti, ergonomiski veidoti roku balsti.

Vanna XXL

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
CA91000000 1900 x 95 Vana XXL 190x95 N snowwhite 499,00
CY09009000 Podpora XXL 45,00
CZ091L0A00 Panel A čelní XXL 190 snowwhite 165,00
B20900000N Panelkit XXL čelní 20,00
CZ09190A00 Panel A boční XXL 95 snowwhite 95,00
X01305 Vanový odtok.komplet s přepadem - chrom 34,00
X01316 Vanový odtok.kompl. s napouš.přep. - chrom 0,00
X01377 Vanový odtok.komplet s přepadem ClickClack 32,00