Youtube Instagram

Vannošanās

Vanna XXL

Vanna XXL

Kad vēlaties patiešām lielu vannu. Vanna XXL ērti uzņems gan gara auguma cilvēkus, gan arī mazākas personas, kuras var ērti atbalstīties pret pakāpienu, kurš atrodas zemāk par ūdens līmeni. Plašā un reljefā telpa ļauj iegremdēt raženu augumu no pleciem līdz pat ceļiem.

Sērija

Vannas ar vēsturi

Mēs neražojam bezpersoniskas vannas bezpersoniskiem pircējiem. Katra no mūsu taisnstūra vannām ir ar savu vēsturi, savu vērtību un ar kādu ideju. Izvēlieties tieši tādu, kāda Jums ir nepieciešama!

Izvēlieties to vannu, kura ir piemērota tieši Jums! Ja Jums nepieciešams absolūts komforts, tad Jums nepieciešama vanna You. Grāmatu lasīšanas mīļotāji novērtēs vannas Vanda uzbūvi. Mazu vannas istabu īpašnieki var droši izvēlēties vannu Clasic 120 cm garumā. Dažām vannām ir ergonomisks roku padziļinājums, centrā novietota notece, oriģināla iekšējās telpas forma, lai būtu ērti gan gariem cilvēkiem, gan neliela auguma cilvēkiem u. c. Tāpat Jums ir iespēja katrai vannai piemeklēt unikālu pārplūdes aizpildījumu.

Taisnstūra veida vannas

Klasika, kura neliks vilties

Vannas ar taisnstūra formu ir paši populārākie modeļi mūsu sortimentā, jo tām ir maksimālais izmēru un iespējamo risinājumu skaits.


Taisnstūra veida vannas

Kvalitatīvs materiāls

Vannu RAVAK ražošanai tiek izmantots lietais akrils. No tā izgatavotie izstrādājumi ilgstoši saglabā savu formu, neizlokās un neplaisā. Tiem ir arī glancēta un gluda virsma, ko var viegli mazgāt, un tai piemīt antibakteriālas īpašības.


Taisnstūra veida vannas

Unikāls iekšējās telpas risinājums

Akrila vannas piedāvā praktiski neierobežotas formu izveides iespējas. Arī tradicionālā taisnstūra vanna var būt ar neparastu iekšējo telpu ar ergonomisku padziļinājumu, elkoņbalstiem, ar vairāk vai mazāk taisnu vannas muguras formu un sānu daļu. Īsāk sakot, taisnstūris var slēpt sevī daudzus patīkamus pārsteigumus.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 190 x 95 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 285 l
  • vannas aizslietnis: NĒ
  • aksesuāri: nodrošinājums, panelis (priekšējais, sānu), paneļa komplekts, vannas notekas komplekts
  • garantija: 10 gadi - garantijas priekšnosacījums ir RAVAK oriģinālo balstu (kājiņu) izmantošana konkrētajam vannas tipam atbilstoši montāžas instrukcijai.

Šī ir lielākā vanna RAVAK portfelī. Vannu nevar papildināt ar vannas aizslietni. Integrēti, ergonomiski veidoti roku balsti.

10 gadu garantijaTilpums 285 lSvars 32 kg
Vanna XXL

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
CA91000000 1900 x 950 Vana XXL 190x95 N sniega baltuma 499,00
CY09009000 Balsts XXL 45,00
CZ091L0A00 Apdares plāksne XXL 190 sniega baltuma 169,00
B20900000N Apdares plāksnes XXL stiprināšanas komplekts 20,00
CZ09190A00 Apdares plāksne XXL 95 sniega baltuma ar stiprin. komplektu 97,00
X01305 Vannas sifons, hroms 35,00
X01377 Vannas sifons ClickClack, hroms 33,00