Youtube

Vannošanās

Vanna XXL

Taisnstūrveida akrila vanna XXL

Liela vanna jebkādai miesasbūvei. Ļoti liela un ļoti ērta. Viena no nedaudzajām vannām, kurai pie 190 cm garuma ir 95 cm platums. Vannas iekšējā forma nodrošina pietiekami vietas gariem cilvēkiem, bet cilvēkiem ar mazu augumu ir paredzēts "pakāpiens", pret kuru var atbalstīties. Ar to vannas XXL priekšrocības nebeidzas. Šī tainstūrveida vanna ir pietiekami dziļa, kas ļauj Jums iegrimt ūdeni no galvas līdz kājām, savukārt ergonomiskie elkoņu balsti tikai palielinās relaksāciju. Vannai var pasūtīt iebūvētu galvas balstu, kas novietots muguras līmenī. Paliktņa mīkstums Jūs pārliecinās par to, ka vēl nevienā citā vannā atpūta nav bijusi tik laba.

Sērija

Vannas ar vēsturi

Mēs neražojam bezpersoniskas vannas bezpersoniskiem pircējiem. Katra no mūsu taisnstūra vannām ir ar savu vēsturi, savu vērtību un ar kādu ideju. Izvēlieties tieši tādu, kāda Jums ir nepieciešama!

Izvēlieties to vannu, kura ir piemērota tieši Jums! Ja Jums nepieciešams absolūts komforts, tad Jums nepieciešama vanna You. Tiem, kuri, atrodoties vannā, vēlas just pilnīgu drošību, būs piemērota vanna Evolution ar platām malām. Grāmatu lasīšanas mīļotāji novērtēs vannas Vanda uzbūvi. Mazu vannas istabu īpašnieki var droši izvēlēties vannu Clasic 120 cm garumā. Dažām vannām ir ergonomisks roku padziļinājums, centrā novietota notece, oriģināla iekšējās telpas forma, lai būtu ērti gan gariem cilvēkiem, gan neliela auguma cilvēkiem u. c. Tāpat Jums ir iespēja katrai vannai piemeklēt unikālu pārplūdes aizpildījumu.

Lielākajai daļai vannu piedāvājam universālos dušas/vannas aizkarus un ergonomiskus priekšējos un sānu paneļus. Dažas taisnstūra vannas (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) var aprīkot ar hidromasāžas sistēmām.

Taisnstūra veida vannas

Klasika, kura neliks vilties

Vannas ar taisnstūra formu ir paši populārākie modeļi mūsu sortimentā, jo tām ir maksimālais izmēru un iespējamo risinājumu skaits.


Taisnstūra veida vannas

Kvalitatīvs materiāls

Vannu RAVAK ražošanai tiek izmantots lietais akrils. No tā izgatavotie izstrādājumi ilgstoši saglabā savu formu, neizlokās un neplaisā. Tiem ir arī glancēta un gluda virsma, ko var viegli mazgāt, un tai piemīt antibakteriālas īpašības.


Taisnstūra veida vannas

Unikāls iekšējās telpas risinājums

Akrila vannas piedāvā praktiski neierobežotas formu izveides iespējas. Arī tradicionālā taisnstūra vanna var būt ar neparastu iekšējo telpu ar ergonomisku padziļinājumu, elkoņbalstiem, ar vairāk vai mazāk taisnu vannas muguras formu un sānu daļu. Īsāk sakot, taisnstūris var slēpt sevī daudzus patīkamus pārsteigumus.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 190 x 95 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LT – stikla šķiedra
  • tilpums: 285 l
  • vannas sieniņa: nav
  • hidromasāžas sistēma: nav
  • hromoterapija H2O Color: var papildināt
  • aksesuāri: priekšējais un sānu panelis, vannas noteces komplekts, galvas balsts.

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Kā papildu aksesuārus var iegādāties: priekšējo/sānu paneli, vannas noteces komplektu un galvas balstu. Pieejamais vannas pastiprinājuma variants: stikla šķiedra (LA). Vanna ir aprīkota ar iebūvētu dizaina galvas balstu, kas pasūtāms atsevišķi, kā arī ar iebūvētiem ergonomiskiem roku balstiem.

Vanna XXL

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
C091000000 1900 x 950 Vanna XXL 190 x 95 sniega baltuma 499,00
CY09009000 Balsts XXL 45,00
CZ091L0A00 Apdares plāksne XXL 190 sniega baltuma 165,00
B20900000N Apdares plāksnes XXL stiprināšanas komplekts 20,00
CZ09190A00 Apdares plāksne XXL 95 sniega baltuma ar stiprin. komplektu 95,00
B609000001 Pagalvis XXL balts 0,00
B60900000O Pagalvis XXL pelēks 0,00

Iekraušanas dati

18,4 MB