Youtube

Vannošanās

Vanna Freedom R

Brīvstāvošā akrila vanna Freedom R

Brīvība – dvēseles stāvoklis Šī vizuāli vieglā vanna dabiskā veidā var atrasties jebkurā telpā, tajā pašā laikā nodrošinot ekskluzīvas izpriecas, mazgājoties vannā. Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs. Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, kurai dodat priekšroku. Ideāla peldēm divatā. Neierobežojiet sevi. Atslābinieties. Vannas Freedom R taisnās līnijas atbilst pēdējām mūsdienīgā pūristiskā dizaina tendencēm. Tās vieglās formas pozitīvi ietekmē arī Jūsu noskaņojumu. Kvalitatīvam akrilam, no kā ir izgatavota vanna, piemīt daudzas praktiskas priekšrocības. Pēc taustes tas ir silts un lēni atdziest, kas veicina ilgstošu relaksāciju vannā. Akrila vannām ir samērā neliels svars, kas veicina vieglāku to montāžu. Pateicoties savai simetriskajai formai un pietiekamajam izmēram, vanna Freedom O piemērota peldēm divatā.

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās RAVAK.

Protams, atsevišķi novietotas vannas dominē telpā un bez komfortablas peldes raisa jaunas sajūtas un iespaidus. Novietojiet vannu tur, kur tā izskatīsies maksimāli efektīvi, un izbaudiet jaunu mazgāšanās vannā devu!

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 175 x 75 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LT – stikla šķiedra
  • tilpums: 345 l
  • izpildījums: Atsevišķi stāvoša
  • vannas sieniņa: nav
  • garantija: 10 gadi 
  • aksesuāri: vannas noteces komplekts

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Visām komunikācijām jābūt izbūvētām zem grīdas līmeņa (notece, aukstā/karstā ūdens vannas piepildīšanas maisītāja izejas). Izstrādājuma komplektā ir kājiņas, pārplūde un notece. Vannas noteces komplekts iegādājams atsevišķi. Kombinējas ar atsevišķi uz grīdas stāvošu maisītāju FM 081.00.

Vanna Freedom R

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100021 1750 x 750 Vanna Freedom R 175 x 75 sniega baltuma 1 499,00
X070079 Grīdas vannas maisītājs FM 081.00 679,00