Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji Puri black


Vienkārša forma, skaidra valoda

Dizainera Krištofa Nosala (Kryštof Nosál) sērijas jauno ūdens maisītāju pamatelements – apļveida profils. Atsakoties no papildus līnijām, esam ieguvuši ideālu formu, kas pielāgosies visām Jūsu vannas istabas iekārtām. Nekā lieka - tieši tas, kas nepieciešams Jūsu vannas istabai. Melni vannas istabas jaucējkrāni izskatās grezni un patīkami atdzīvina visu vannas istabu. Jūs varat tos viegli apvienot ar tāda paša dizaina produktiem un to piederumiem.

Vodovodní baterie Puri black

Harmonijā ar ikvienu stilu

Minimālisms dizainā un noapaļotas formas pielāgosies jebkurai mūsdienīgai izlietnei. Ūdens maisītāji montējami gan uz virsmas, gan klasiski uz izlietnes.


Vodovodní baterie Puri black

Unikāls risinājums

Vannas ūdens maisītāji ir unikāls jaunums! No maisītāja korpusa esam noņēmuši vizuāli traucējošo pārslēdzēju. Īpašais kārtridžs jaucējkrāna iekšpusē ļauj viegli pārslēgt ūdens plūsmu uz vannu vai dušu, un ērti regulēt silto vai auksto ūdeni ar vienkāršu sviras kustību pa labi vai kreisi.


Vodovodní baterie Puri black

Atstrādāti līdz pilnībai

Deviņi ūdens maisītāja modeļi no estētikas un funkcionāluma aspekta ir atstrādāti līdz pilnībai. Izcilu rezultātu esam sasnieguši, izmantojot atsevišķus augstākās kvalitātes komponentus. Visiem Puri ūdens maisītājiem piešķiram trīs gadu garantiju.

Vērtējums:
Vērtējums: