Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Termostatiskais zemapmetuma montāžas maisītājs Crome – trīs režīmi R-box Multi

Termostatiskais zemapmetuma montāžas maisītājs Crome – trīs režīmi R-box Multi

CR 067.00 Bezkompromisa kvalitāte, viegls stils un harmoniska saderība ar tāda paša nosaukuma koncepciju. Šis maisītājs ir absolūti unikāls risinājums tirgū, jo ļauj sadalīt sajaukto ūdeni uz vienu, divām vai trīs vietām vienlaikus. Piemēram, ja Jums nepieciešama augšējā un rokas duša + izplūde vannā vai no masāžas sprausla dušas stūrī.

Sērija

Citādi nevar būt

Turpmāk aukstā un karstā ūdens sajaukšana būs ātra un zudīs nepatīkamās sajūtas straujas ūdens maiņas dēļ vannošanās vai dušas laikā. Termostatiskais maisītājs var kompensēt caurules ūdens spiediena un temperatūras svārstības, tādējādi nodrošinot, ka ūdens vienmēr plūst tik silti, cik jūs to iestatījāt, pēc maksimāli īsā laikā pēc krāna atgriešanas.

Termostatiskie maisītāji

Tas ir droši pat bērniem

Drošības poga uz termostata vadības ierīces neļauj nejauši tecēt karstākam ūdenim par 38 ° C. Manipulēšana ar bloķēšanas pogu maziem bērniem ir apgrūtinoša, un tas novērš applaucēšanās risku.


Termostatiskie maisītāji

Ūdens un enerģijas ekonomija

Nepieciešamā temperatūra tiek iestatīta automātiski un ūdens piegāde tiek regulēta ar maksimāli iespējamo ātrumu. Termostats efektīvi ierobežo lieki iztērētā ūdens daudzumu, regulējot ūdens temperatūru un meklējot vajadzīgo temperatūru.


Termostatiskie maisītāji

Nevēlamo ūdens temperatūras izmaiņu novēršana

Termostata jaucējkrānam nav sviras, bet ir speciāla kontroles galviņa, kas ir aizsargāta pret nevēlamām kustībām. Tas izslēdz iespēju, ka mazgāšanās laikā dušā jūs pārvietosiet sviru un sāks tecēt karsts vai auksts ūdens. Temperatūras izmainīšana virs 38°C ir iespējama jebkurā brīdī ar vienkāršu spiedienu uz bloķējošās pogas.

Tehniskā informācija

  • kasetne: termostata ūdens temperatūras kontrolei
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: vannām Chrome, citām vannām un dušas stūriem RAVAK. Vanna ir jāaprīko ar noteci CR 027.00 vai ar piepildīšanu ar pārplūdi, ieskaitot noteci un sienas izeju dušai. Tāpat ir iespēja uzstādīt augšējo dušu. Dušas stūris ir jāaprīko ar fiksēto dušu, rokas dušu un sienas izeju rokas dušai, iespējamas arī skalošanas sprauslas.

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome. Iebūvējamais zemapmetuma montāžas maisītāja mehānisms R-box Multi RB 071.50 nav maisītāja komplektā, tas jāiegādājas atsevišķi. R-box Multi satur materiālus stiprināšanai pie sienas, bet nesatur ūdens pieslēguma un citus ūdens instalācijas materiālus. R-box Multi ar maisītāja iekšējā korpusa plastmasas dekoratīvā aizbāžņa palīdzību nodrošina pilnīgu ūdensvada sistēmas funkcionalitāti, pat noņemot maisītāja augšējo daļu. Ar šī aizbāžņa palīdzību var atgaisot ūdensvada sistēmu, nenoslēdzot ūdens padevi. R-box Multi ir precīzi atzīmēta augšējā daļa pareizai maisītāja uzstādīšanai.

5 gadu garantijaRavak Cleaner ChromePastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemEkonomiskums
Termostatiskais zemapmetuma montāžas maisītājs Crome – trīs režīmi R-box Multi

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070075 Termostatiskais zemapmetuma montāžas maisītājs Crome – trīs režīmi R-box Multi CR 067.00 229,00
X070074 R-box Multi RB 071.50 109,00