Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Spogulis M 560 Rosa

Spogulis M 560

Ērts vertikālas formas spogulis nepiesaista lieku uzmanību, bet vienkārši uzticami kalpo. Tā praktisko vērtību palielina augšējais apgaismojums.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Jebkuram stilam

Korpuss trīs krāsās (gaišs bērzs, balts vai izteiksmīgs svītrains onikss), kam rūpīgi veikta dziļā impregnēšana, katru reizi vannas istabai sniegs savu stilu un apmierinās pat izvēlīgāko pircēju gaumi. Visas krāsas noslēdz baltas, izteikti glancētas durvis.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 56.5 x 3 x 80 cm
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs

Spogulis ar apgaismojumu. Nevar pasūtīt Strip Onyx krāsā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām spoguli kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem (ar izlietni Rosa 56 cm, ar izlietnes skapīti SDU Rosa), ar citām dušas/vannas istabas mēbelēm un RAVAK produkciju.

Spogulis M 560 Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000240 565 x 30 x 800 Spogulis M 560 bērzs/balts 0,00
X000000330 Spogulis M 560 balts/balts 199,00

Iekraušanas dati

24,7 MB