Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Spogulis Evolution

Spogulis Evolution

Spogulis ar praktisku plauktu, glancētais ārējais izskats atkārto visas koncepcijas Evolution stilu.

Sērija Evolution

Izcils un harmonisks

Unikāls un tajā pašā laikā praktisks dizains vannas istabu aprīkojuma tirgū piemīt skapīšu un izlietņu komplektiem Evolution. Noapaļotā izlietņu priekšpuse vienmērīgi pāriet uz skapīša priekšējo furnitūru. Kopā ar tāda paša nosaukuma vannu, kurai ir piešķirts tituls "Izcils produkts", saskaņā ar Designcentr novērtējumu Čehijā, tās veido vienreizēju koncepciju visai vannas istabai.

Vannas istabas mēbeles Evolution

Neatkarība vai koncepcija

Koncepcija Evolution piedāvā ideālu vairāku pretrunīgu principu saderību. Visi tās izstrādājumi ir “pašpārliecināti vientuļnieki”, kuri, neskatoties uz to, ir novietoti kopā un veido skaistuma un lietderības simfoniju.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Ideāla komplektācija

Skapīšu Evolution pašaizverošās izvelkamās atvilktnes ar “push/pull” atvēršanas sistēmu piedāvā lielu platību kosmētikai un nepieciešamajiem piederumiem. Noapaļotā forma izceļ minētās sērijas izstrādājumu eleganci.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Autordizains

Studija Nosal, kas pazīstama ar savu inovatīvo pieeju ikdienas lietošanas lietām, Evolution koncepcijas izstrādājumiem ir piešķīrusi neatkārtojamu un ekskluzīvu dizainu. Mēbeļu kompozīciju pabeidz balti glancēti skapīši.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 70 x 12.5 x 70 cm
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām spoguli kombinēt ar pārējiem koncepcijas Evolution izstrādājumiem (ar izlietni Evolution, ar izlietnes skapīti SD Evolution vai SDS Evolution) un citu RAVAK produkciju.

Spogulis Evolution

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000781 700 x 125 x 700 Spogulis Evolution N balts 139,00

Iekraušanas dati

21,2 MB