Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Spogulis Classic 800

Spogulis Classic 800

Spogulis ar iebūvētu iekšējo apgaismojumu piešķirs Jūsu vannas istabai izsmalcinātu stilu. Lieliski papildinās citi izstrādājumi no dušas/vannas istabu koncepcijas Classic.

Sērija Classic

Klasika šī vārda labākajā nozīmē

D/vannas istabas Classic mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Vannas istabas mēbeles Classic

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.


Vannas istabas mēbeles Classic

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Vannas istabas mēbeles Classic

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai d/vannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši četras korpusa krāsas, proti, balta un bērzs.

Tehniskā informācija

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām spoguli kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem (ar izlietni Classic 800, ar skapīti SD Classic 800) un citu RAVAK produkciju.

5 gadu garantija
Spogulis Classic 800

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000354 800 x 70 x 550 Spogulis Classic 800 balta 195,00

Iekraušanas dati

27,8 MB