Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Spogulis BeHappy II

Spogulis BeHappy II

Lai vannas istaba BeHappy II būtu perfekta. Spogulis ar plauktu ideāli papildina BeHappy II koncepcijas izlietni un skapīti.

Sērija BeHappy II

Visaptverošs pārdomāto produktu komplekts, kas paredzēts ne tikai mini vannas istabām. Papildus speciāli konusa veidā izgatavotai vannai un izlietnei virs vannas BeHappy II, koncepcijas ietver sevī arī klasiskas formas izlietnes ar skapīti vannas istabā nepieciešamo priekšmetu uzglabāšanai. Tāpēc vannas istaba BeHappy II sniegs visu, kas jums nepieciešams, uz 2 m2, ka, arī labi izskatīsies plašākā telpā.

Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Iecienītās koncepcijas izvēršana

Vannas istabas mēbeles BeHappy II saskan ar tāda paša nosaukuma izlietni un vannu. Un pat nelielā telpā sniedz iespēju izkārtot nepieciešamākās lietas. Pircēju iemīļotā BeHappy II koncepcija ļauj izvēlēties starp diviem variantiem, vai nu novietot izlietni ar skapi pie vannas, vai vienkārši novietot izlietni tieši virs vannas.


Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Harmonija gan praktiskajās, gan estētiskajās prasībās

Dizainers Kryštof Nosál uzprojektējis vannas istabas skapīti ar spoguli tā, lai tas kalpotu, eleganti, apslēptu iespējami lielāku apjomu lietu un stilistiski harmonētu ar vannu. Tāpēc skapītis telpā nedominē, bet perfekti harmonizē ar to.


Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Vienkārša montāža

Mēbeles piegādājam samontētā stāvoklī, atliek tās piestiprināt pie sienas un sākt lietot.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 53 x 11 x 74 cm
  • materiāls: MDF panelis
  • krāsains noformējums: balts (spīdīgs)
  • garantija: 5 gadi

Spogulis BeHappy II aprīkots ar praktisku, baltu, lakotu plauktiņu. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām spoguli BeHappy II kombinēt ar citiem BeHappy II koncepcijas produktiem (taisno izlietni BeHappy II, stūra izlietni BeHappy II, skapīti zem izlietnes BeHappy II) un citiem RAVAK produktiem..

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Spogulis BeHappy II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001099 530 x 110 x 740 Zrcadlo BeHappy II 530 balta 149,00

Iekraušanas dati

3,5 MB