Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Skapītis zem plāksnes SD Chrome II 550/650

Skapītis zem keramikas izlietnēm SD Chrome II 550/650 mm

Ideāla tradīcijas un mūsdienīga dizaina saskaņa. Skapītis pilnīgi pieskaņojas vienkāršajai keramikas izlietnes formai un piešķir tai papildu pievienoto vērtību, radīdams lielu platību mantu glabāšanai. Divās atvilktnēs saies viss – sākot ar kosmētiku un beidzot ar dvieļiem.

Sērija Chrome

Pārdomāts stils

Chrome d/vannas istabas skapīši un spoguļi ir dizainera izstrādāti tā, lai tie saderētu ar visu izmēru un veidu tā paša nosaukuma izlietnēm. Vienojošais elements ir to tīrais stils un izmantoto materiālu bezkompromisa kvalitāte.

Vannas istabas mēbeles Chrome

Daudz izmēru

Skapīšu Chrome sortimentā ir vairāki šī izstrādājuma varianti: lielie skapīši zem dubultās izlietnes, skapīši trīs veidu klasiskajām izlietnēm un telpu ekonomējošie skapīši zem mini izlietnēm, kuri galvenokārt paredzēti WC. Chrome noder visur, kur nepieciešama tīrība un kārtība.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Profesionāla apstrāde

Skapīši zem izlietnēm un sānu penāļi Chrome izgatavoti no rūpīgi apstrādāta materiāla, kas pieļauj to izmantošanu vannas istabās ar augstu mitruma līmeni. Tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes metāla elementiem. Visiem skapīšiem ir praktiska iekšējās telpas konstrukcija jebkuru piederumu uzglabāšanai.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Divi izpildījuma varianti

Tā kā Chrome sērijā tiek piedāvātas divu dažādu dizainu izlietnes (keramiskās / no lietā marmora), skapīšiem ir ideāli ar tām jāsaskan. Jums ir iespēja izvēlēties starp skapīšiem minimālisma stilā ar noapaļotām malām vai skapīšiem ar gludām līnijām vieglā puslokā, kas raksturīgs visai Chrome koncepcijai.

Tehniskā informācija

  • izmērs (platums x dziļums): 49/59 x 42 x 44,5/54,5 cm
  • materiāls: impregnēta FKSP loksne (finierēta koka skaidu plāksne, kas pārklāta ar dabīgu finierējumu) un MDF (vidēja blīvuma koksnes šķiedru plāksne)
  • korpusa krāsu gamma: baltais spīdīgais
  • atvilktnes krāsa: baltās spīdīgās
  • garantija: 5 gadi

Skapīti SD Chrome II 550/650 zem Chrome keramikas izlietnēm mēs piedāvājam baltā spīdīgā krāsā. Tiek piedāvāta samontētā veidā, ieskaitot montāžas komplektu (skrūves, eņģes, atloki). Skapītis tiek montēts uz sienas. Skapītis SD Chrome II 550/650 zem keramikas izlietnēm ir paredzēts uzstādīšanai zem tāda paša izmēra Chrome keramikas izlietnēm. Chrome koncepcijā Jūs atradīsit arī Chrome spoguļus, mēbeles, jaucējus un citus elementus.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Skapītis zem plāksnes SD Chrome II 550/650

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001289 490 x 420 x 445 SD 550 Chrome II baltā 349,00
X000001291 590 x 420 x 545 SD 650 Chrome II baltā 369,00

Iekraušanas dati

56,2 MB