Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Sienas vannas maisītājs Flat black

SIENAS ŪDENS MAISĪTĀJS FLAT BLACK VANNAS ISTABAI 150 MM

FL 022.20/150
Sienas ūdens maisītājs Flat black vannas istabai der jebkurai vannai, kas ir uzstādīta pie sienas. Ūdens maisītāja jūtīgā sviras lietošana nodrošina strūklas un ūdens temperatūras ideālu regulēšanu. Kvalitatīvais pārslēdzējs ar arerāciju nodrošina komfortablu ūdens plūsmas pārslēgšanu starp vannas piepildīšanu un dušu, kas neatslēdzas pat izmainot ūdens spiedienu. Matēti melnos jaucējkrānus var kombinēt ar jebkuru citu krāsu un pielāgot dažādiem vannas istabas dizainiem.

Sērija

No sērijas Flat black ūdens maisītājiem Jūs variet izvēlēties sienas montāžas vai atsevišķi stāvošo četru elementu ūdens maisītāju, kas ir paredzēts uzstādīšanai uz vannas malas vai uz plāksnes aiz vannas. Viena ūdens maisītāja jūtīgā sviras lietošana nodrošina strūklas un ūdens temperatūras ideālu regulēšanu. Otrais nodrošina vannas piepildīšanas un rokas dušas režīmu pārslēgšanu.
Black Flat jaucējkrāniem tiek nodrošināta 3 gadu garantija.

Tehniskā informācija

  • attālums starp maisītāja asīm : 150 mm
  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • krāsu dizains: matēts melns
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: visām vannām, kas ir uzstādītas pie sienas.

Vannas istabas vienotam konceptam un dizaina harmonijas nodrošināšanai rekomendējam kombinēt šo ūdens maisītāju ar citiem Flat black ūdens maisītājiem. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaRavak Cleaner ChromeEasyClean (aerators)SoftMove
Sienas vannas maisītājs Flat black

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070175 Sienas vannas/dušas maisītājs FL 022.00/150 199,00