Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Sānu kolonna SB Natural atvērtā

Sānu kolonna SB Natural atvērtā

Kompakts un vienkārši efektīgs skapītis, kas paredzēts montēšanai pie sienas. Var kombinēt ar atvērtu variantu un skapīti zem izlietnes. Spīdīgā lakotā iekšējā un ārējā apdare piedod mēbelei modernu un svaigu izskatu.

Sērija Natural

Izteikti elegantas mēbeles, kas savienotas ar izlietni no lietā marmora, kas piemērota ikvienai modernai vannas istabai. Gabarītu variantu daudzums un atklāto virsmu un slēgto telpu kombināciju iespējas piedāvā plašu to pielietojuma dažādību.

Vannas istabas mēbeles Natural

Telpa savām kombinācijām

Vannas istabas mēbeles Natural ietver produktus ar atvilktnēm, kas vienkārši apslēpj visu, ko jūs vannas istabā nevēlaties turēt acu priekšā, taču to atvērtās virsmas piemērotas patīkamu priekšmetu izvietošanai. Tādējādi telpa vienmēr demonstrēs individuālu šarmu.


Vannas istabas mēbeles Natural

Savienošana ar izlietni

Arī Natural mēbelēm mēs esam pievienojuši izlietnes, lai atvieglotu klientiem iepirkšanos. Produkts kopumā ir vienots dizaina un praktiskuma aspektā.


Vannas istabas mēbeles Natural

Izmēru variantu daudzums

Neņemot vērā vannas istabas platību, ikviens atradīs ko izvēlēties no Natural mēbeļu izmēru variantu daudzuma. No klasiskā platuma 50 cm līdz ērtajām 80 cm un līdz pat ekskluzīvajām 120 cm zem dubultās izlietnes, pie kuras divi cilvēki vienlaikus var gādāt par higiēnu bez ierobežojumiem.

Tehniskā informācija

  • izmēri (P x A x Dz): 45 x 26 x 55 cm
  • materiāls: MDF
  • krāsains noformējums: balts (spīdīgs)
  • garantija: 5 gadi

Augstais skapītis SB Natural atvērtais aprīkots ar diviem plauktiņiem un uzglabāšanas platību. Glancēts, balts, lakots rāmis. Tiek piegādāts samontētā stāvoklī. Pagriežot produktu, iegūsiet kreiso vai labo durvju atvēršanas variantu. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām augsto skapīti kombinēt ar citiem Natural līnijas produktiem (izlietnēm Natural, spoguļiem Natural un citām Natural mēbelēm) un citiem RAVAK produktiem.

5 gadu garantijaImpregnēšana pret mitrumu
Sānu kolonna SB Natural atvērtā

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001055 450 x 260 x 550 SB Natural 450 otevřený balta 179,00

Iekraušanas dati

13,6 MB