Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Sānu kolonna SB Formy

Sānu kolonna SB Forma

Forma I un Forma II koncepcijas mēbeļu luksusa elements. Vertikāls skapītis ar stikla plauktiņiem sniedz lielu uzglabāšanas telpu un papildina kopējo vannas istabas dizainu. Tās smalkās, vieglās formas nepadara vannas istabu smagnēju, saglabājot to gaisīgu. Kreisais un labais skapīša dizains, atvēršana un aizvēršana ar rokas uzspiedienu.

Sērija Formy

Ideāls veids, kā apvienot izlietni uz plāksnes ar glabāšanas vietu

Vannas istabas mēbeles Formy paplašina divu komplektu Formy 01 un Formy 02 piedāvājumu, kas pārsteidz klasisko formu mīļotājus jaunā risinājumā. Tie ir cieši sasaistīti ar izlietnēm uz plāksnes, kas šodien ir nepārprotama tendence.

Vannas istabas mēbeles Formy

Telpa

Formy mēbeles sastāv no plāksnes zem izlietnes formas 80/100/120 cm platumā, zem kuras autors Kryštof Nosál no apakšas novietojis divas atvilktnes. Tas rada horizontāli iecerētu formu ar plašu uzglabāšanas telpu gan ap izlietni, gan apslēptu iekšpusi atvilktnēs.


Vannas istabas mēbeles Formy

Vieglums

Neskatoties uz savu efektivitāti un apjomu, Formy mēbeles neizskatās masīvas un nerada vannas istabā smaguma sajūtu, galvenokārt ar savu balto, glancēto, lakoto dizainu. Savukārt finiera variants (ozols vai valrieksts) piešķirs vannas istabai pilnīgi citu raksturu, ienesot tajā dabiskā materiāla dabisko skaistumu.


Vannas istabas mēbeles Formy

Savienošana

Formy mēbeles lieliski sader ar tāda paša nosaukuma izlietnēm. Tās izgatavotas no augstas kvalitātes kompozītmateriāliem, kuru virsma atgrūž netīrumus un garantē vieglu tīrīšanu. Tas piedāvā ārkārtīgi plašas iekšējās starpsienas ar maigām, gludām malām. Rezultāts ir sensitīvi smalka un tomēr majestātiska, visbiežāk ietilpīga vienība, kam papildu ērtumu piešķir plāksne, uz kuras var izvietot gandrīz neierobežotu daudzumu nepieciešamu lietu.

Tehniskā informācija

  • izmēri (P x A x Dz): 46 x 27 x 160 cm
  • materiāls: MDF
  • tipveida noformējums: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsains noformējums: lakots balts vai finieris ozolkoka, riekstkoka apdare
  • garantija: 5 gadi

Augstais skapītis SB Formy ar stikla plauktiņiem un uzglabāšanas telpu. Jūs varat to izvēlēties, klātu ar baltu, spīdīgu laku vai riekstkoka vai ozola apdares finiera dizainā. Tiek piegādāts samontētā stāvoklī. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām augsto skapīti Formy kombinēt ar citiem Formy I vai Formy II produktiem un citām RAVAK vannas istabas mēbelēm.

5 gadu garantijaKoncepcijaL/R variants 180°Impregnēšana pret mitrumu
Sānu kolonna SB Formy

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001260 460 x 270 x 1600 SB Formy 460 balta 349,00
X000001261 SB Formy 460 ozols 639,00
X000001040 SB Formy 460 valrieksts 569,00

Iekraušanas dati

5,7 MB