Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Puri black izvadu vannas jaucējkrāns

ATSEVIŠĶI STĀVOŠAIS ŪDENS MAISĪTĀJS PURI BLACK

PU 026.20
Trīs izvadu jaucējkrāns Puri black ir piemērots uzstādīšanai vannas malā vai virsmā aiz vannas. Produkts sastāv no trim savstarpēji saskaņotām sastāvdaļām. Ūdens pārslēgšanas svira atrodas vienā līmenī ar jaucējkrāna izteku. Jaucējkrāns nodrošina perfektu ūdens temperatūras regulēšanu un uzticami ērtu pārslēgšanos starp vannas piepildīšanu un dušu. Ūdens temperatūru un lietošanas veidu (vanna/duša) var kontrolēt, vienkārši pagriežot sviru. Pēdējā izvadā ir paslēpta moderna izvelkamā rokas duša. Melni vannas istabas jaucējkrāni izskatās grezni un patīkami atdzīvina visu vannas istabu.

Vērtējums:
Vērtējums:

Sērija Vannas maisītāji

No Puri black vannas jaucējkrāniem varat izvēlēties sienas jaucējkrānu vai trīs izvadu jaucējkrānu, kas paredzēts uzstādīšanai vannas malā vai virsmā aiz vannas. Trīs izvadu jaucējkrāns nodrošina perfektu ūdens temperatūras kontroli un uzticami ērtu pārslēgšanos starp vannas piepildīšanu un dušu. Iebūvējamie vannas ūdens maisītājs Puri black ir unikāls jaunums ūdens maisītāju tirgū! Tā unikalitāte slēpjas neparastajā vadības sistēmas risinājumā. Ūdens maisītāja virsma vizuāli neizdala pārslēdzēju, tas ir paslēpts tā korpusā.
TŪdens temperatūru un izmantošanas veidu (vanna/duša) var ērti regulēt grozot sviru uz abām pusēm.
Vannas ūdens maisītājs bez redzama pārslēdzēja kļūs par greznu katras vannas aksesuāru.
Black Puri jaucējkrāniem ir 5 gadu garantija.

Vērtējums:
Vērtējums:

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 40 mm, keramiskā
  • krāsu dizains: matēts melns
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: visām vannām ar pietiekošu platumu un līdzenu augšējo malu (City / City Slim, Formy 01, Freedom W, Gentiana, 10°)

Puri black trīs izvadu jaucējkrānam ir īpaša rotējoša kasetne ar vannas / dušas pārslēgšanu. Pārvietojot sviru pa labi (duša) vai pa kreisi (vanna) tiek regulēta tikai ūdens temperatūra, nevis ūdens plūsma, kas ir stabila. Jaucējkrāna komplektā ietilpst izvelkama duša ar 175 cm garu šļūteni.
Vannas istabas vienotam konceptam un dizaina harmonijas nodrošināšanai rekomendējam kombinēt šo ūdens maisītāju ar citiem Puri black ūdens maisītājiem. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaEasyClean (dušas galviņas)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)
Puri black izvadu vannas jaucējkrāns

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070186 PU 026.20 Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Puri black 399,00