Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Melns turētājs ar divām glāzēm 10° black

Divu glāžu turētājs, melns

TD 220.20
Melns turētājs ar divām 10° dizaina stikla glāzītēm ir lielisks aksesuārs zobu birstēm, zobu pastai vai citiem piederumiem, kam jābūt pa rokai. Matēta melnā un piena krāsas stikla kontrasts rada unikālu stilīgu aksesuāru kombināciju modernai vannas istabai.

Sērija 10° black

Pilnība melnās detaļās

Izstrādājuma panākumi slēpjas detaļās. Lai Jūsu vannas istaba pārvērstos kompleksā, funkcionējošā un estētiskā organismā, Jums ir nepieciešams to pilnveidot līdz vissīkākajām detaļām. Vannas istabas aksesuāri ar melnu virsmu gaumīgi papildinās jūsu vannas istabas melnos jaucējkrānus un citus melnos elementus.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrasts

Matētās melnās virsmas un piena krāsas stikla kontrasts rada unikālu un stilīgu aksesuāru kombināciju modernai vannas istabai.


Koupelnové doplňky 10°

Izturība

RAVAK vannas istabu aksesuāri tiek izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kuri iztur maksimālu slodzi vannas istabā. Saviem klientiem varam garantēt piecu gadu garantiju un iespēju atkārtoti iegādāties stikla detaļas.


Koupelnové doplňky 10°

Tīrs un vienkāršs dizains

10 ° sērija piedāvā plašu vannas istabas piederumu klāstu ar melnu virsmu, ko varat viegli saskaņot ar melniem 10 ° Free jaucējkrāniem un citiem melniem aksesuāriem.

Tehniskā informācija

  • materiāli, krāsas: spīdīgs hroms, matēts stikls
  • garantija: 5 gadi
  • Koncepcijas 10 °sastāvdaļa

Uzstādīšana uz dībeļiem un stiprināšana metāla plāksnē. Turētājs ir aprīkots ar plastmasas gredzenu iekšpusē stikla glāzīšu amortizācijai. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner Chrome
Melns turētājs ar divām glāzēm 10° black

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P558 TD 220.20 Divu glāžu turētājs, melns 95,00

Iekraušanas dati

9,5 MB