Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Melns tualetes papīra turētājs 10° black

Tualetes papīra turētājs, melns

TD 400.20
Kā daļu no 10 ° koncepcijas mēs piedāvājam vēl vienu praktisku aksesuāru melnā krāsā, kas uzlabos kopējo iespaidu par jūsu vannas istabu vai tualeti. Tualetes papīru ērti atritināt no sienas turētāja un tas nekrīt nost.

Sērija 10° black

Pilnība melnās detaļās

Izstrādājuma panākumi slēpjas detaļās. Lai Jūsu vannas istaba pārvērstos kompleksā, funkcionējošā un estētiskā organismā, Jums ir nepieciešams to pilnveidot līdz vissīkākajām detaļām. Vannas istabas aksesuāri ar melnu virsmu gaumīgi papildinās jūsu vannas istabas melnos jaucējkrānus un citus melnos elementus.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrasts

Matētās melnās virsmas un piena krāsas stikla kontrasts rada unikālu un stilīgu aksesuāru kombināciju modernai vannas istabai.


Koupelnové doplňky 10°

Izturība

RAVAK vannas istabu aksesuāri tiek izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kuri iztur maksimālu slodzi vannas istabā. Saviem klientiem varam garantēt piecu gadu garantiju un iespēju atkārtoti iegādāties stikla detaļas.


Koupelnové doplňky 10°

Tīrs un vienkāršs dizains

10 ° sērija piedāvā plašu vannas istabas piederumu klāstu ar melnu virsmu, ko varat viegli saskaņot ar melniem 10 ° Free jaucējkrāniem un citiem melniem aksesuāriem.

Tehniskā informācija

Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner Chrome
Melns tualetes papīra turētājs 10° black

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P565 TD 400.20 Tualetes papīra turētājs, melns 53,00

Iekraušanas dati

9,5 MB