Youtube

Partneriem

Marketinga atbalsts

Izmantojiet RAVAK preču zīmes atpazīstamību un piesaistiet potenciālo klientu uzmanību. Mēs nodrošināsim Jūs ar visiem nepieciešamajiem līdzekļiem.

Baneri


 attēls baners, laukums - 250 x 250 pikseļu
Baneru sniegtais labums – to spēja ātri vizuāli piesaistīt potenciālos klientus. Ja vēlaties savā vietnē izvietot RAVAK baneri, lūdzam vērsties pie mums. Laipni atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un sagatavosim nepieciešamā izmēra baneri.

RAVAK vardulēns


RAVAK preču zīmes simbols ir 3D RAVAK vardīte. Tās personību var aprakstīt šādi: simpātisks speciālists, kurš saprot cilvēka vajadzības, var profesionāli, patīkami un draudzīgi dot padomus. Vardītei vienmēr ir aktīva loma – tā iedvesmo, uzjautrina un dod padomus. Tā nemaksā un nepārdod. RAVAK vardīte vienkārši tiek pieaicināta komunicēt ar gala lietotāju un var dot gudrus padomus, rekomendācijas, kā arī pastāstīt, ko var paveikt ar paša rokām. Sniedzot padomus, attēlā ieteicams neizmantot burbulīšus vai arī burbulīša attēlu izmantot kā fonu, kurā tiek dots padoms. Var izmantot gan kreiso, gan labo RAVAK vardītes variantu ar kabatiņu kreisajā žaketes pusē. Vardīti var izmantot visā augumā (1. variants) vai līdz pusei (2. variants). Maksimāli apgraizīts vardītes attēls ir 3. variants. Vizuāli vardīte nedrīkst traucēt (mainīt formu, krāsas u. tml.).

Žabák Ravak

Logotips


RAVAK galvenais logotips

náhled loga RAVAK a.s. Lejupielādei:
- format GIF
- format JPG
- format EPS