Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Keramikas izlietne Ceramic R

Keramikas izlietne Ceramic R

Izlietne Ceramic R seko mūsdienu taisno līniju tendencei, taču pieklusina to asumu, izkliedējot un aizplīvurojot tās. Izlietne izgatavota no kvalitatīvas keramikas pārlaicīgā dizainā. Smalkā izlietne formas patīkami kontrastē ar izturīgā dabīgā materiāla cieto kompaktumu.

Sērija Ceramic

Izlietne novietojama uz plāksnes izgatavota no kvalitatīvas keramikas modernā, tomēr pārlaicīgā dizainā. Viņas smalkās formas krasi kontrastē ar izturīgu dabīgā materiāla produktu.

Keramiskā izlietnes Ceramic

Dažādi dizaini, vienāda kvalitāte

Ceramic O keramikas izlietnes noapaļotās formas patīkami līdzsvaro nekustīgo leņķu striktumu vannas istabā, liegās līnijas iedarbojas nomierinoši. Keramikas izlietne Ceramic R saglabā moderno taisno līniju tendenci, bet pieklusina to asumu, izkliedē un aizplīvuro.


Keramiskā izlietnes Ceramic

Autora dizains

Dizainers Kryštof Nosál ir izveidojis keramikas izlietņu formu uz plāksnes tā, ka tā harmonizē ar vismodernākajām vannas istabām, tomēr vienlaikus tā nav aizvietojama ne ar kādām citām formām. Abas piedāvātas, izmantojot bagāto vannas istabas aprīkojuma ražotāja pieredzi, lai sniegtu ērtu un pietiekami dziļu mazgāšanās virsmu. Tādējādi Ceramic izlietnes ideāli apmierina estētiskās un praktiskās vajadzības.


Keramiskā izlietnes Ceramic

Un ar plāksni

Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, aprīkojot vannas istabu, pie keramikas izlietnēm Ceramic mēs piedāvājam arī plāksnes, (riekstkoka, ozolkoka finieris vai pārklātas ar balto laku), platums 80/100/120 cm. Pateicoties dziļai piesūcināšanai, tās ir absolūti ūdens noturīgas, līdz ar to ap izlietni tiek nodrošināta vieta vajadzīgo priekšmetu glabāšanai, kā arī šī virsma tiek aizsargāta no ūdens šļakatām.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 60 x 40 x 12 cm
  • materiāls: keramika
  • pārplūde: NĒ
  • aksesuāri: panelis zem izlietnes, izlietnes noteka fiksētā, sifons hroma vai cauruļveida, extra pagarinātais krāns Chrome vai 10°
  • Garantija: 5 gadu

Izlietne Ceramic R izgatavota no kvalitatīvas keramikas un paredzēta tikai montēšanai uz paneļa zem izlietnes L formā vai I formā, vai ar Formas skapīti zem izlietnes. Izlietne jākombinē ar fiksēto izlietnes izplūdi, kas nepieļauj ūdens pārplūšanu. Iesakām pie izlietnes Ceramic R uz paneļa montēt izteikti pagarināto izlietnes vertikālo jaucējkrānu Chrome CR 015.00, kura augstums ir 311 mm, vai izteikti pagarināto izlietnes vertikālo jaucējkrānu 10° TD 015.00, kura augstums ir 334 mm.

5 gadu garantija
Keramikas izlietne Ceramic R

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJX01160002 600 x 400 x 120 Izlietne Ceramic 600 R keramikas balta 139,00
X01439 Fiksētā sifona galviņa 25,00
X01371 Misiņa hromēts sifons 73,00
X01436 U formas sifons 25,00

Iekraušanas dati

3,7 MB