Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort

Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort

Skapītis, kurā var glabāt pārsteidzošu daudzumu mantu, tajā pašā laikā neaizņemot daudz vietas vannas istabā. Tā forma ideāli atkārto tāda paša nosaukuma izlietnes formu. Skapītis aprīkots ar atvilktni un iebūvētu grozu veļai.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Jebkuram stilam

Korpuss trīs krāsās (gaišs bērzs, balts vai izteiksmīgs svītrains onikss), kam rūpīgi veikta dziļā impregnēšana, katru reizi vannas istabai sniegs savu stilu un apmierinās pat izvēlīgāko pircēju gaumi. Visas krāsas noslēdz baltas, izteikti glancētas durvis.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 78 x 55 x 68 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • korpusa krāsa: balts, bērzs
  • durtiņu krāsa: balta

Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort aprīkots ar atvilktnēm, ērtu plauktu un iebūvētu grozu veļai. Var uzstādīt pie sienas vai uz keramiskajām kājiņām. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem (ar izlietni Rosa Comfort mēbelēm, ar spoguli M 780), ar citām dušas/vannas istabas mēbelēm un RAVAK produkciju.

Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000162 780 x 550 x 680 Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort L bērzs/balts 449,00
X000000163 Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort R bērzs/balts 449,00
X000000328 Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort L balts/balts 449,00
X000000329 Izlietnes skapītis SDU Rosa Comfort R balts/balts 449,00

Iekraušanas dati

24,7 MB